Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett a Trónok harca...

Hogy tetszett a Trónok harca finálé?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy. Kiszámítható, uncsi volt. Hálivúdi limonádé.
2016. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha neked ez hollywoodi limonádé, akkor nem kell nézni. Elkerülhetetlen, hogy most már egyre jobban összeérnek a szálak. Már nem lesznek olyan iszonyúan váratlan események, amik tovább bonyolítanák még pár évadra a cselekményt, mert 2 vagy maximum 3 évadon belül le fogják zárni a történetet.
2016. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem az a baj, hogy összeérnak a szálak, hanem, hogy fosch.
2016. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg érvelni is tudsz azon kívül, hogy lefosozod?
2016. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett. Kicsit sajnálom, hogy csak így a végére pörgött fel. Nagyon várom a következő évadot.


(Amúgy felröppent a hír, hogy még 2 évadot terveznek, de egyik sem lesz 10 részek. A 7. évad 7 részesre, a 8. évad 6 részesre tervezik. Nem tudom, hogy ebből mi az igaz.)

2016. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 attisattis válasza:
Nekem tetszett, kezd osszeallni az egesz. A sok kusza szalbol kezd kirajzolodni valami. Az is tetszett ebben az evadban, hogy a regebbi, befejezettlen szalakat is folytattak.
2016. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Themeaningoflife válasza:
Engem meglepett Cersei. Kíváncsi vagyok ki a főszereplő a történetben. (Három tippem is van rá.)
2016. júl. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem meg kb amit eddig nyujtottak, azt most gyorsan összecsapták mint amikor kifutnak az időböl

De nem lepődtem meg ebbe meghal mindenki kb

De a 9.be az oriás szemét dolog volt

2016. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!