Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Star Wars...

Melyik a kedvenc Star Wars filmetek?

Figyelt kérdés
Ti hogyan rangsorolnátok a 7 Star Wars filmet? Melyik a kedvencetek (esetleg miért)?

2016. aug. 5. 12:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%

Star Wars 7 > Star Wars 6 > Star Wars 1 > Star Wars 5 > Star Wars 2 > Star Wars 3 > Star Wars 4

Azért a 7 lett a kedvencem, mert Kylo Ren karakter engem nagyon megfogott, bár kissé szomorú, hogy megölte *** ****-t. :(

2016. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Star Wars 4 > Star Wars 5 > Star Wars 6 > Star Wars 3 > Star Wars 7 > Star Wars 1 > Star Wars 2
2016. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%

Az 5, 4, 6 és még úgy ahogy a 3 jó (éppen).

Az 1 és 2 rossz.

A 7 ge-.ci szar a régiek minőségéhez képest. Pedig háromszor is megnéztem a moziban ez utóbbit, hogy megbizonyosodjak róla.

Ebben a két írásban el lehet olvasni hogy miért is hányadék a 7. rész. Mindkettőben nagyon különböző dolgokat emelnek ki hogy miért rossz, úgyhogy megéri mindkettő elolvasni:


[link]


[link]


A 7. rész a mai világ agyatlan és buta, proli és paraszt embereinek készült. Lehet hogy a régi részek is, de ez azt is jelenti, hogy az akkori emberek sokkal okosabbak voltak a maiaknál.

24/F

2016. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem pocskondiázást kértem, sajnálom, ha neked neked nem jött át a 7. rész, de nem ez volt a kérdés.
2016. aug. 5. 15:57
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

A Birodalom visszavág a kedvencem. Miért?

Hoth bolygó, At-AT-k csatában, csillagromboló flották, előző résznél vagányabb Han Solo, a rettenetes Dart Vader-nél is gonoszabb alak megjelenése, Yoda, Felhőváros, "Én vagyok az apád!", ami elromolhat az el is romlik, a rossz után még rosszabb jön érzés.

2016. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%

4:


Ez az én igazságom. Nem fogom simogatni a 7. rész fejét, ha egyszerűen nekem nem jön be és vannak is konkrét okaim rá hogy miért. (= Nem csak agyatlanul mocskolom, hanem megvannak a konkrét dolgok, amik miatt mocskolom)

2016. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

1.A Birodalom visszavág

2.A Sith-ek bosszúja

3.A Jedi visszatér

4.Egy új remény

5.A klónok támadása

6.Baljós árnyak

7.Az ébredő Erő

2016. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Szia! Az én listám:

1. Star Wars 6: A jedi visszatér

2. Star Wars 5: A birodalom visszavág

3. Star Wars 4: Egy új remény

4. Star Wars 3: A Sith-ek bosszúja

5. Star Wars 7: Az ébredő erő

6. Star Wars 1: Baljós árnyak

7. Star Wars 2: A klónok támadása


Mindegyik részt szeretem. Kíváncsi leszek a kövi részre.

2016. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Sithek Bosszúja, a fénykardpárbajok miatt, ezután nekem nagyon nagy a szakadék, nekem a régi trilógia annyira nagyon nagyon nem jött be, nem volt rossz, de nem volt olyan katartikus élmény (mondjuk lehet azért, mert én azt már csak az új trilógia vége után láttam először). A legrosszabb rész szerintem a klónok támadása, a geonosisi csatán kívül semmi emlékezetes nem volt benne. A Baljós Árnyak meg, ha Jar Jar-t kb kiveszik, és ha Darth Maul-t nem csak azért rakják bele, hogy legyen valami gonosz, akit meg kell ölni, hanem hangsúlyos szerepet kap (mert nagyon jó karakter, akiben sok potenciál van) nagyon jó film lehetett volna.


Az álmom egy Old Republic-os film, ha Revan életét megfilmesítenék, én sírnék az örömtől..

2016. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

7.>4.>5.>6.>3.>2.>1.

Bár én majdnem elsirtam magam, amikor Carlo Ren megolte *******-t :"(

2016. aug. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!