Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Star Wars...

Melyik a kedvenc Star Wars filmetek?

Figyelt kérdés
Ti hogyan rangsorolnátok a 7 Star Wars filmet? Melyik a kedvencetek (esetleg miért)?

2016. aug. 5. 12:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Az a Carlo Ren ugye csak poén akart lenni?
2016. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem komoly volt...:/
2016. aug. 7. 15:18
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Carlo Ren xDDDDDD jézusom, így úgy hangzik mint valami dél-amerikai szappanopera főszereplője vagy főgonosza :DDDD
2016. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
1 2 3 a legjobb utána 7 és az első három
2016. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A régi trilógiát egységesen imádom, de ha muszáj rangsorolni, akkor:

A birodalom visszavág

A Jedi visszatér

Egy új remény

A 7. részről felemás véleménnyel vagyok. Egyszer utálom, mert beszűkítette az univerzumot, minimális szinte semmi újat nem hozott. Másrészről piszkosul megidézi a régi filmek hangulatát, rengeteg potenciál van benne és Kylo Ren Karaktere valóban zseniális. Ezért övé a 4. hely.

Az előzményekért nem igazán rajongom, nem méltók az eredeti trilógiához. Ettől függetlenül úgy ahogy szeretem őket, és tagadhatatlan, hogy elvéte található bennük némi zsenialitás.

Tehát:

A Sith-ek bosszúja

Baljós árnyak

A klónok támadása(Na, ez borzalmas)

2016. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

4>6>7>1>2>3>5

A 4. és a 6. közül nehéz volt választani mert szerintem mindkettő tökéletes.

2016. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

A 3-as hozzászóló által megosztott cikkekből az első még tartalmaz rendes érveket. A második viszont egy jó nagy baromság. Ha a sok "Ki? Hogyan? Miért?" kérdésekre mindent megválaszolt volna ez az epizód, akkor mi értelme lenne a folytatásoknak?

Az ébredő erő - remélhetőleg - egy jó adag nosztalgia (főleg a régi) rajongóknak és bevezetőnek meg bőven jó, a többit pedig majd el lehet dönteni a folytatásokból.

2016. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Star Wars 1> Star Wars 7 Star Wars 3> Star Wars 6> Star Wars 5> Star Wars 4> Star Wars 2


Kiemelném ez EGYEDI vélemény.

2016. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Tényleg egyedi, az elsőt valamiért sokan utálják.
2016. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem tetszett... nem volt vele bajom... nagyon jól sikerült film lett.
2016. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!