Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Star Wars...

Melyik a kedvenc Star Wars filmetek?

Figyelt kérdés
Ti hogyan rangsorolnátok a 7 Star Wars filmet? Melyik a kedvencetek (esetleg miért)?

2016. aug. 5. 12:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
6, 3, 5, 4, 7, 1, 2
2016. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Az 5. rész miért van mindenkinél ilyen jó helyen? :D
2016. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A már már szállóigévé vált indok: Azért a legjobb a Birodalom visszavág, mert azt nem Lucas rendezte.
2016. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem még mindig a 3. rész a legjobb, a Baljós árnyak meg a 2. legjobb is LEHETNE, ha Jar jart kiveszik és hangsúlyos szerepet kap Darth Maul.


Revan életéből meg mekkora trilógia lehetne, 1 filmben biztos nem lehetne elmesélni az életét.

2016. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Az 5. rész általában a rajongók kedvence, akárhol nézed szinte minden lista élén az áll, és sehol nem azzal az indoklással, hogy nem Lucas rendezte (már csak annál az egyszerű oknál fogva is, hogy akkor a 6. vagy 7. rész is ugyanúgy lehetne kedvenc).

Én személyesen annyira nem vagyok oda érte (jó, odavagyok, de nem annyira, mint mondjuk a 6. részért), de meg tudom érteni,ha valakinek az jön be a legjobban, főleg, ha másodikként látta az Új remény után. Sokkal komolyabb, érettebb, Luke ebben csap össze először Vaderrel, elsőre hatalmas wtf lehetett, hogy Vader Luke apja, a Hoth-i csata nagyon jól van megcsinálva, aztán ott van Yoda...érthető, ha ez jön be valakinek a legjobban,

2016. aug. 13. 11:59
 26/28 anonim válasza:

1. Star Wars 3: A sith-ek bosszúja

2. Star Wars 7: Az ébredő erő

3. Star Wars 6: A jedi visszatér

4. Star Wars 4: Egy új remény

5. Star Wars 5: A birodalom visszavág

6. Star Wars 2: A klónok támadása

7. Star Wars 1: Baljós árnyak

Én így rangsorolom:)

2016. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom Jar Jar mit zavar mindenkit. Semmi komoly dolga nincs benne. Én személy szerint az V-öt nem kedvelem annyira, de nekem az I k*rvára tetszett... és nagyon sok embert ismerek még, aki így van... :D
2016. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nálam a Birodalom visszavág a valaha készült legjobb mozifilm is.


Ep. V -> Ep. VI. -> Ep. IV. -> Ep. III. -> Ep. VII. -> Ep. I. -> Ep. II.


Ebből persze nem az következik, hogy a Klónok támadását utálom. A IV. és a III. közt pedig inkább egyenlőségjelet tennék. Ami a legbiztosabb, hogy a Birodalom és a Jedi a legeslegjobb.

2016. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!