Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesznek még Star Wars további...

Lesznek még Star Wars további epizódok a jövőben? Hány és mikor?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 13:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%

Persze, a Disney nyilván minél több rókabőrt le szeretne húzni a jól ismert franchise-ról.


Tehát... idén fog jönni egy spin-off rész, ami a 3. és 4. rész közt fog játszódni. Aztán jövőre jön az EPVIII., ami valszeg az EPV. remakje lesz, aztán egy évre rá megint egy spin-off, utána meg jön az EPIX., a hatodik rész remakje, és aztán asszem még egy spin off.


Ennyi a tervezett, de ha ezek elég bevételt termelnek még lesz több is...

2016. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
mi az az EP? és minek egy remake, az mit jelent?
2016. aug. 5. 15:32
 3/29 A kérdező kommentje:
ja epizód
2016. aug. 5. 15:32
 4/29 A kérdező kommentje:
és egy spin-off milyen hosszú?
2016. aug. 5. 15:33
 5/29 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóból csak az utálat szólt, azért írt remake-t... Az EP VIII szinte esélytelen, hogy EP V remake legyen, hiszen Rian Johnson rendezi, aki köztudott prequel rajongó, azaz nem majmolja úgy az eredeti trilógiát mint JJ Abrams.
2016. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Hogy valaki a kérdésre is válaszoljon utálkozás nélkül:

A Disney 6 új film készítését jelentette be miután felvásárolták a Lucasfilmet, szóval még 5 film fog biztosan elkészülni (hiszen az Ébredő erő már lement). Folytatódik a Star Wars Saga (tehát lesz Star Wars 8 és 9, Rey, Finn, Kylo Ren, Luke és a többiek főszereplésével), valamint spin-off filmeket is készítenek, azokból is 3-at. Ezek a Star Wars univerzumban játszódnak, de nem szervesen részei a Skywalker-sztorinak (elméletileg, hiszen a 3 bejelentett spin-off azért elég szorosan kapcsolódik a sagához). Jön a Rogue One, ugye az már el is készült, csak az utómunka folyik, ez a film a Halálcsillag terveinek ellopását meséli majd el, tehát a 3. és a 4. rész között játszódik. Már elkezdődtek a munkálatok egy Han Solo film készítésén is, illetve lesz egy 3. spin-off is, ami valószínűleg Boba Fettről fog szólni.


Tehát egyelőre így néz ki a dolog mióta a Disney átvette a céget:

1. Star Wars 7 (Az ébredő erő) (2015)

2. Rogue One: A Star Wars Story (2016)

3. Star Wars 8 (2017)

4. Han Solo film (2018)

5. Star Wars 9 (2019)

6. Még egy film, valószínűleg Boba Fettről (2020)


A spin-offok is gondolom ugyanúgy 2 órásak lesznek kb.


Egyébként most már esélyes, hogy kapunk egy élőszereplős Star Wars sorozatot is, a Disney tárgyal az amerikai ABC csatornával sz ügyben.

2016. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%

Biztosan sok filmet fognak csinálni, évente egy filmmel (ahogy a Marvelék is csinálják), mivel bődületesen sok pénzért vették meg a Star Wars-ot, nyilván szeretnék visszatermelni a pénzt, plusz nagy hasznot behajtani.

Nem kizárt, hogy a minőség is romlani fog fokozatosan, így hozzászokik a nép a gányabb munkához, az őskövület rajongók meg idővel kihalnak, így nekik nem kell megfelelni. De ne legyen igazam, szeretem a SW-ot.

2016. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%
Ugyan volt negatív éle a válaszomnak, de megvan az oka, amiért kritikusan fordulok az új SW-okhoz. Az EPVII. egy remake volt, amit csak és kizárólag a nosztalgia vitt el a hátán. Persze ez végül is csak egy mese, aminek a története alapvetően egyszerű, a jó és rossz harcáról szól, de azért a részletekben lehet csűrni-csavarni a dolgot. Igenis vannak jó folytatások, például ott van a Thrawn Trilógia, ha ezen alapulva csinálnák a harmadik trilógiát, az nagyon tetszene. De nem teszik, sőt önálló ötletük sem volt a forgatókönyvíróknak. Oké, a katasztrofális EPI.-nél jobb lett, nagy dolog. A Disney csak a bőrt akarja lehúzni a SW-ról, nekik ez üzlet, ahogy már valaki említette, drágán megvették, és szeretnék ha minél kisebb energiabefektetéssel visszajönne az ára és még profitot is termelne. És lehet velem nem egyetérteni, de a kérdésre válaszoltam, leírtam sorban mik lesznek, így nem értem, miért nem HASZNOS a válaszom.
2016. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Vicces ilyet olvasni, hogy a nosztalgia vitte el a hátán az új részt, mikor a rész nagy hányadában az új szereplőkkel foglalkoztunk, Hanon kívül pedig gyakorlatilag senki nem kapott nagyobb szerepet a régi nagyok közül.

Ezek az új karakterek pedig nagyon rendben vannak, ráadásul remek színészi alakítás áll mindegyik mögött (főleg Adam Driver játéka zseniális Kylo-ként). A sztori hajaz az Új reményre. Na és? Ez a Star Wars, sokkal inkább ez, mint a prequelek. Ugyanaz a helyzet, mint például az Indiana Jones-nál. Ott is általában az 1. és a 3. rész az emberek kedvence, pedig a kettő kísértetiesen hasonlít egymásra. S 2. és a 4. eltér a megszokott formulától, azt már annyira nem is szeretik? Abrams nem kockáztatott és jól tette, a laposabb plotért kárpótolnak a karakterek, a színészi játék, és a rendezés. Sokkal jobban van megcsinálva ez a film, mint a prequelek közül bármelyik, szigorúan rendezői szempontból minőségi alkotás.

2016. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%

Rendezői szempontból jobb? Hát pont nem, az információadagolás nagyon el lett cs*szve, gyakorlatilag semmit nem tudunk meg, holott az első résznek, mármint ennek a trilógiának az első részének az lenne a feladat, hogy felvázolja az alapszituációt. Az operatőri munka jó, a CGI valóban minőségibb, mint az előzmény trilógia esetében, de ettől még szerintem a Sithek Bosszúja jobb, mint ez.

Adam Driver egy hisztis kamaszt játszik, így nekem az ő karaktere nem jött be, szóval azért az új akarkterek sem mind jók. Értem, hogy még nem elég képzett és kissé bizonytalan, és nem is kell mindenkinek már az elején vérprofinak lenni, de ezt azért ábrázolhatták volna reálisabban is. És igen, a nosztalgiára épít, mert Rey gyakorlatilag ugyanolyan szerepben van, mint Luke, a helyszínek is hajaznak a negyedik részre(pl.: sivatagos bolygó, bár), és hát a sztori is persze.

Oké, el tudom fogadni, hogy valakinek tetszik az új rész, de én inkább megnézem a régieket machete sorrendben. De akinek tetszik az EPVII. az nézze, sőt a többit is nyugodtan, de én nem fogok pénzt adni a többiért, az biztos, elég volt a hetedikre pocsékolni.

2016. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!