Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem szimpatikus Petyr...

Csak nekem szimpatikus Petyr Baelish?

Figyelt kérdés

olvasgattam a kommenteket, és láttam hogy sokmindenki szeretné ha meghalna.

Én mondjuk már csak azért se tenném el láb alól mert neki köszönhtően van sok fordulat a sorozatban. Mondjuk az is igaz, hogy nagyon számító és minden oldalról megpróbálja bebiztosítani magát. De ezek után (SPOILER) hogy Sansaéknak segített vissza venni derest ezt Cersei meg fogja tudni és ellene fog fordulni nem?

Amúgy nektek mi a véleményetek? Sansanat sikerül behálóznia? Vagy hogy Jont megválasztották kiálynak már nem fogja érdekelni? Vagy mivel már nincs más lehetősége amiatt mert segített nekik valahogy Sansan keresztül valamit tenni fog Jonnal?



2016. szept. 10. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én imádom a sunyi pofáját szimpi valamiért
2016. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na örülök hogy nem csak én vagyok így vele
2016. szept. 11. 23:13
 3/3 anonim válasza:
91%

Én is nagyon bírom, szerintem az egyik legérdekesebb karakterek, és kétségtelenül a legnagyobb játékosok között szerepel.

Sansa behálózásával kapcsolatban:

Ugye azt már egyértelműen tudhatjuk, hogy Baelish akarja a Vastrónt, hiszen mondta Sansának a hatodik évad végén a deresi istenerdőben.

Na most Kisujjt úgy ismerjük, hogy véghezviszi, amit akar, szóval úgy fogja szőni a szálait, hogy minél közelebb kerüljön a trónhoz. Sansa sokat segíthet.

Ha előttetek van az a jelenet, mikor Jont kikiáltják Észak királyává, biztosan emlékeztek Kisujj fejére, és Sansáéra is. A lánynak nem igazán volt őszinte a mosolya, én valami olyasmit láttam rajta, hogy "Nekem köszönhetitek, hogy legyőztük Boltonékat, erre ez a fattyú kapja az összes megbecsülést, mikor én vérbeli Stark vagyok". Kétségtelen, hogy Sansa szereti Jont, mint testvérét, de szerintem sértve érzi a becsületét, és ez fontosabb neki. Baelish pedig fel sem állt, mikor mindenki ujjongott Jonért, csak Sansát nézte.

Én úgy gondolom, hogy nagyban fogja őt bedolyásolni, és akár még arra is ráveheti, hogy hátat fordítson Észak királyának.

Ezt úgy tudom elképzelni, hogy mivel kiderült, hogy Jon Targaryen, így nem testvérek, Sansa előáll azzal, hogy ő Észak jogos örököse, "a Stark Deresben". Élén persze kisujjal...

2017. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!