Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film ami neked...

Bigdickcolossimo kérdése:

Van olyan film ami neked tetszik viszont tudod, hogy sokan utálják?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Világok harca

nem tudom, hogy lehetett így lepontozni. A kritikusok is lehúzták. Ebből is látszik, hogy nem fogják fel a film tartalmát. Nekem nagyon tetszett, főleg, hogy nem a főhős győzte le a támadókat, hanem a bacilusok/minden, ami a levegőbe volt.

2017. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bizonyosan arról van szó, hogy a kritikusok nem értették meg eme mesterművet és azért van lepontozva. Sajnos én is a suttyó többséghez tartozom, nekem se sikerült a helyén kezelnem a fent említett opuszt.


Eddig.


Ha szépen megkérlek, leírod nekem, hogy miért is van alaptalanul lenézve a film? Mi az, ami a filmtörténet nagyjai közé emeli? (csak, hogy végre én is a helyén kezelhessen.)


Válaszodat előre is köszönöm!

2017. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!