Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Soy Luna: Vélemények róla?

Soy Luna: Vélemények róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném tudni kinek mi a véleménye a Soy Luna című sorozatról. Én nagyon szeretem, ez a kedvenc sorozatom. De sokszor látok a neten negatív véleményt róla (pl.:gagyi Violetta utánzat)... Ti mit gondoltok róla?



2016. okt. 1. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyaltalan nem violet utanzat

Nekem is ez a kedvenc sorozatom minden nap nezem olyan jo

2016. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 N4K4i ***** válasza:
78%
Nekem nagyon tetszik. Luna nagyon szimpatikus, életvidám és én még Ambar viselkedését is megértem, szóval nem mondom, hogy csak azért csinálja, mert egy ilyen sorozatban mindenkinek kell egy ellenség. Matteo és Luna kapcsolata abszolút kedvencem, nagyon várom, hogy jobban kibontakozzon. És én a zenéket is szeretem. Na és persze a görkorizás. Olyan jó nézni.
2016. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
37%
A violetta után, ez jó. szerintem nézd!
2016. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
én imádom a soy lunat egyáltalán nem violetta copy,teljesen más.Luna nagyon kedves szipmatukis és szép,csak ugy mint Matteo nagyon birom szerintem nagyon helyes!!!!!!:)))))))
2016. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Hát szerintem majdnem olyan, mint a Violetta. Elég hasonlók a karakterek. A kedves főszereplő lány, aki akaratlanul is közel van egy szőke, arrogáns bunkóhoz... meg tudnám még sorolni, de nem teszem, mert látom sokan szeretik.

15/L

2016. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem utcsó kommentelő!😊

Ne hagyd magad befolyásolni!

Én a Violetta személyiségével tudtam azonosulni...☺

Sőt a barátnőmmel egy gyerekeknek fenntartott létesítményben énekeltük a dalait 😀

2016. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Én imádom!!!!!!!!
2016. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A Soy Luna egy nagy utánzat. Kedves főszereplő csaj, akibe beleszeret a főgonosz csaj pasija, aki (eleinte) nagyon beképzelt... A főszereplő csaj (igazi) anyja meghalt. Van nagynénje, aki a közelében van, csak a csajszi nem tud róla... Ráadásul ugyanott játszódik. Itt Ramiro a rapper-srác Maxi helyett...

Es tudnám sorolni a hasonlóságokat tovább is.

Nem mondom, hogy ne szeressetek, merthát miért ne, de mivel a kerdes az volt, hogy véleményezzünk róla...

2016. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy nagyon jó sorozat,még a Violettánál is jobb,pedig amikor ment én is szerettem... csak már beleőrültem abba,hogy egyszer Tomassal jár,egyszer Leonnal aztán Diegoval... Ez már olyan idegesítő volt,hogy a 3. évad közepén már nem is néztem folyamatosan a sorozatot. Attól,hogy vannak a Soy Lunában Violetta szereplők,NEM COPY!!! A története hasonló,lehetségesen azért mert nem akarta az a Disney Channel,hogy ne érezzék a Violetta fanok azt,hogy amióta nincs Violetta azóta egy "űr" van a lelkükben (nem akarok egy Violetta fant sem béntani,ne vegyék azok magukra ez az én véleményem!!). A Soy Luna szerintem sokkal jobb mint a Violetta!
2017. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

A Tinifanok tartsanak ki!!😢😍😎😭

Mindjárt itt a koncert!😀😍

2017. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!