Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Soy Luna: Vélemények róla?

Soy Luna: Vélemények róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném tudni kinek mi a véleménye a Soy Luna című sorozatról. Én nagyon szeretem, ez a kedvenc sorozatom. De sokszor látok a neten negatív véleményt róla (pl.:gagyi Violetta utánzat)... Ti mit gondoltok róla?



2016. okt. 1. 14:56
1 2
 11/19 anonim válasza:
Szerintem is jobb mint a Violetta!! Én imádom minden nap nézem! És szerintem egyáltalán nem kopi!!! Sőtt 100000x jobb! 😄😄
2017. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt ugyanannyira szeretem. Violetta es Soy Luna fan is vagyok egyszerre 😍😍😍
2017. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Soy Luna the best 😍😍😍

Kár, hogy csak 2 évada lesz. 😢

2017. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
😃😃😃 azaz... Igen, milyen kar... 😈😈😈
2017. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14/adom... sajnos😈😈😉
2017. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Elég régi már de leírom. Sokan írják hogy NEM COPY... Hát de!!

Ezernyi hasonlóság van a sorozatban, nem csak a helyszín, pár szereplő stb. Még a ruhák is, a személyiségek az alap történet. Persze azért sok minden el is tér : suli, görkori stb.

De emellett én is imádom, második kedvenc sorim, mert első a Violetta marad. Akik szeretik hajlamosak arra hogy nem veszik észre ezeket a nem éppen apró hasonlóságokat pedig ott vannak. El kell ismerni kicsit Violetta pótló. Ezer dologban hasonlít hozzá... Úgyhogy csajok fogadjátok el mert ez az igazság. De ettől még nagyon szuper kis sorozat, de azért mert szeretitek nem szabad ezen felül emelkedni

2017. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16:teljesen egyetértek veled😊 ez tény és való

Fogadjak el!

I love Violetta forever!❤❤

Annyira szeretem utolsó vàlaszoló, hogy szervezek egy találkozót a V-fanoknak😊

Ha akarsz jöhetsz te is...Írj rám!

2017. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Ízlések és pofonok!

Én mondjuk imádom! ❤

Az utálók nem érdekelnek!!!

2019. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ronda,hülyeség,utánzat

Nekem se jó érzés ám mikir a kedvenc filmemre meg a mesémre negativ vélemény jön hadd szekáljak már én is

2020. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!