Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett a Star Wars The Clone...

Szabiw kérdése:

Mi lett a Star Wars The Clone Wars petícióval?

Figyelt kérdés
Sikeült meggyőzni a Disney-t hogy folytassák a sorozatot vagy a petíció nem érte el a cárt célt?

2016. okt. 13. 20:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
nem fejezték be mert a disneysek hülyék
2016. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát eléggé
2016. okt. 13. 21:07
 3/14 A kérdező kommentje:
És mit gondolnak hogy a Rebels lesz olyan sikeres mint a tcw volt? Mert sztem nem.
2016. okt. 14. 16:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Minek folytassák? Az összes fennmaradó szálat átvitték a Rebels-be, Ventress meg, ha jól tudom kapott egy könyvet.
2016. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A fanok kemény magja, akik nézték a TCW-t, azok nézik a Rebels-t is. A nézettsége kevesebb tény, de másik csatornán megy, más a célközönsége is. Nem tudom, hogy mennyire vészes ez a nézettség, de kibírja a Disney, máshonnan többszörösen behozzák.
2016. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy triplázok, de még annyit hozzátennék, hogy minőségbeli különbség szerintem nincs a két sorozat között. Számomra mindkettő olyan épphogy nézhető közepecske. Viszont a Rebels egy érdekesebb időszakban játszódik és számomra a karakterek is egy fokkal szimpatikusabbak. És még fejlődhet, van hova nőnie, míg a TCW-nak már örökre annyi.
2016. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Rebelsnek is egyszer eljön a vége....Darth Vader kis szerencsével elsőnek Kanant majd Ezrat is megöli mivel nem élhetik túl ezt az egészet.
2016. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha pozitívan godolkodok akkor a petíció beválik és lecserélik a Rebels-t és mindenki happy lesz
2016. okt. 16. 10:50
 9/14 anonim ***** válasza:
És mire cserélik le? Ha a Rebels-t kaszálják is és a Disney úgy gondolja, hogy kell nekik helyette egy másik animációs(egyébként fejlesztés alatt van már egy), akkor is valami új dologgal fognak jönni. Tehát a TCW-t nem folytatják már sohasem. Ideje beletörődni. A Rebelsben van potenciál, inkább gondolj arra, hogy ez legyen jobb. Megjegyzem nem lenne nehéz, hogy jobb legyen, mint amilyen a TCW volt.
2016. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem olyan sorozat mint a tcw sohasem lesz. Látványosságban,történetben meg úgy bármiben. A rebels-ről nem akarok semmit mondani egyszerüen rossz ugy mindenben
2016. okt. 16. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!