Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett a Star Wars The Clone...

Szabiw kérdése:

Mi lett a Star Wars The Clone Wars petícióval?

Figyelt kérdés
Sikeült meggyőzni a Disney-t hogy folytassák a sorozatot vagy a petíció nem érte el a cárt célt?

2016. okt. 13. 20:33
1 2
 11/14 anonim válasza:
1-es vagyok a rebels egy hulladék tcw kéne csinálni
2016. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Teljesen így van!
2016. okt. 16. 21:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már! A TCW egy nagy lehúzás, elnyújtott rókabőr az egész. Az igazi Tartakovsky féle CW, ami a 2. és 3. rész között ment, na az korrekt volt. Úgy kezdődött, hogy Anakin elmegy a háborúba és a Coruscanti csatával fejeződött be. Láthattuk őt akcióban, szemtanúi voltunk a lovaggá ütésének. Még Grievous tábornok folytonos köhögésére is magyarázatot kaptunk. Remekül kitöltötte a két rész közötti űrt. Erre Lucas papa úgy gondolta, hogy legombol még pár millát és addig nyúzza az SW-t, ameddig csak lehet. Így elkezdték elölről TCW címen. Az ötlettelenség erősen érezhető végig. Ahelyett, hogy a filmekből megismert karaktereket mélyítenék el, behoznak újakat. Feltámasztják a rég halott Darth Mault, hogy aztán ne kezdjenek vele semmit. Komolyan a karaktert sikerült még a Baljós Árnyakban bemutatottnál is érdektelenebbé tenni. És ahány helyen csak tud a sorozat folyton ellentmond a filmeknek. Például azzal, hogy minden második részben Ani és Obi megküzd Dookuval és/vagy Grievous-szel. Szóval a TCW korántsem volt olyan jó. Ha a Rebelsnek összejön egy igazán jó szezon, már simán alázza! Amúgy meg még mindig nem tudom mit sír a szátok, a készítők ugyanazok maradtak és nektek TCW fanoknak kedveskedve átemelték a lezáratlan szálakat.
2016. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Van benne némi igazság. 2-3 évadot azért még simán megcsinálhattak volna, és jobban lezárhatták volna. A disney mindent szétcsesz ezzel, igaz el tudta kaszálni ezt a sorozatot de nem én vagyok az egyetlen aki kéri vissza ezt a sorozatot!
2016. okt. 17. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!