Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek eddig a the...

Mi a véleményetek eddig a the Walking dead 7. évadáról?

Figyelt kérdés
Most hogy Glen és Abraham meghalt?

2016. okt. 24. 23:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
7%
Szar 😂😂
2016. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Viv02 válasza:

Én mielőtt megnéztem volna az 1. részt, megnéztem a spoilereket, de még így is lesokkolt.

Nagyon szerettem Glennt, Abraham is szimpatikus volt, annyira sírtam, mint egy kisgyerek.

Nem mondom azt, hogy "Hát ezek után nem nézem", mert nem csak miattuk szeretem a sorozatot, de számomra nélkülük nem lesz már olyan jó. :(

2016. okt. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Már egy ideje az egész sorozat ember vs. ember, a zombik csak ott vannak, mint egy nehezítő tényező. De ez nagyon jól bemutatja az emberi gondolkodást, egy ilyen helyzetben is azon jár az esze az embernek, hogy hatalmat nyerjen, pedig könyörgöm, itt a világvége, össze kéne fogni és kiirtani az összeset, aztán kontrollálható lenne.


Az, hogy Glenn meghalt nem volt túl meglepő, a képregényben őt választja Negan, nagyon pontosan hasonlít a halála a rajzoltkoz. Abraham-et is nagyon sajnálom, nagyon érdekes karakter volt. Nem emiatt, de már amúgy se nézem olyan lelkesen, mint az elején. Viszont kíváncsi vagyok mi lesz, remélem nem húzzák olyan sokáig, mint pl. az Odaátot, aminek a 12. évada megy, de a legtöbben a 6-7. körül abbahagyták.

2016. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Én üresnek érzem magam. Én arra gondolok, hogy annó Shanet kellett volna meg a Kormányzót megkóstoltatni Lucilleal. Amúgy utolsó: 12 évados lesz a Walking.
2016. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%
Mindenki elfelejti hogy Daryl miatt halt meg Glenn...kellett neki vérző sebbel felpattanni és pofán vágni Negant aki utána meg agyonverte Glennt. Nem lennék meglepve ha Maggie valahogy a Negan dolog után megölné Darylt azzal az indokkal hogy miért kellett hősködnie.
2016. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

komoly volt.

itt nem volt apelláta,nem lehet kidumálni,kiverekedni magukat.

csak nehogy az legyen,hogy most a nagy rész után jön a szokásos 2-3 rész cselekmény mentes mélabú.

bár szerintem nem jön,mert ott lesz carol és morgan szála.

meg még az para,hogy a képregényben simán él negan,pedig azért jóval előrébb van a sorozatnál.

2016. okt. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Fejezzétek már be. Nem Daryl miatt halt meg Glenn. Negan amúgyis kinyírta volna, csak kellett neki egy indok és ez Daryl ugrálása volt.
2016. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem :D Gondolom kis 15 éves lány lehetsz aki védi Darylt mert bele van zúgva. Ha nincs balhé Daryl-el akkor nem kezd monológot tartani Negan és nem üti meg Glennt. Ez ilyen egyszerű. Remélem minél hamarabb kiveszik a sorozatból Darylt mert már egy kiégett karakter lett aki saját magának csinál bajt meg hát persze a csapatnak is ezzel.
2016. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
4-es: Ne beszélj hülyeségeket, ha fogalmad sincs valamiről. Egyelőre 8 évad van berendelve, tehát annyi biztos lesz már, de 12 évados tervről szó sincs.
2016. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Glenn a képregényben ugyanazon ember által ugyanúgy halt meg. Valószínű ha nincs Daryl, akkor kerestek volna más ürügyet, hogy Glenn-t odarángassák, és megölhessék. Közönség kedvenc halálát ígérték, Abe nem volt az még, Glenn igen, ergo mindenképp meg kellett volna halnia. Valószínű Glenn halálának még Maggie miatt jelentős következménye is lesz, tehát semmiképp nem úszhatta volna meg.
2016. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!