Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars? Lenne...

Pretty Little Liars? Lenne néhány kérdésem.

Figyelt kérdés

Most a hatodik évad elején-közepén járok és lenne néhány kérdésem, nem baj ha spoiler, meg fogom nézni az összes részt mert imádom csak annyira kíváncsi vagyok.

- Mi lesz végül Ezra és Aria kapcsolatával? Ahol én tartok most, ott éppen nincsenek együtt, csak barátok. Ez meddig fog tartani? Hogy fognak újra összejönni? Ők a kedvenceim.

- Ezra mikor kéri meg Aria kezét, hányadik évadban, melyik részben?

- Aki már mindet látta, kiderült ki A?

- Hányadik évad hányadik résztől lesz A-ból A.D?

- Ki A? Charles?

- Ki fog meghalni a 6.,7. évadban?


2016. nov. 8. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezra és Aria kapcsolata az annyi is volt. Bár én addig néztem, míg ki nem derült ki A, ami a 6. évad közepe ha jók az emlékeim. Után már érdektelenné vált számomra a PLL


CeCe A


Charles az Alison családjának valami halott gyereke vagy ilyesmi.

2016. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát egyre nehezebben követhető a sztori, valóban.

A lánykérés most volt a végefelé (7. évad közepe).

Hogy kik haltak meg? Hát passz, már tényleg nem bírom követni. Cece meghalt, az biztos.

2016. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aria és Ezra kapcsolatának valószinuleg vége lesz, most hogy kiderult Ezra volt menyasszonya életben van (Aria látta a hírekben ahogy Ezra megcsókolja Nicole-t). Nagyon remélem Aria Jasonnel jon majd ossze :)

A.D. a 6. évad kozepétol lesz az idougrás után

A - CeCe

Aki meghal: Emily apukája, CeCe, Sara Harvey, Noel Kahn :)

2016. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ezra megkéri Aria kezét asszem a 7.évad 7. részében

Cece Drake volt A de őt lelökték egy templomból.

6-7 evadban

Emily Apukája Sara Harvey Nicole (ezra volt baratnője Aria után aki eltünt de visszajött de nem biztos)

2017. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyenge Fanni válasza:

Ezra és Aria összefognak házasodni, aria a 7/6 ban mond igent ezrának, A.D akkor lesz amikor meghal Charlotte,

És majd meg fog halni:a 6-7.évadban Sara harvey, Wren kingston, Noel khan, és Dr. Rollins, eredeti nevén Dunhill ali férje aki orvosnak adja ki magát, de igazából egy csaló.

2018. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!