Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek a kettő közül melyik...

Nektek a kettő közül melyik Star Wars film tetszett jobban? Ébredő erő vs Sithek bosszúja

Figyelt kérdés
Nekem a Sithek bosszúja

2016. dec. 31. 13:49
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
8-as,egyetértek veled,kivéve a Kylo-s résznél.Szerintem Kylo Ren a filmtörténelem egyik legbénább gonosza lett.
2017. jan. 3. 09:30
 12/40 anonim ***** válasza:
Szerintem is béna lett. A trilógia első részében lejáratja magát.
2017. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Mivel járatta le magát?
2017. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Hát engem, eredeti/előzmény trilógiánál minden másodpercénél rázott a hideg! :D Dizini alkotásainál meg... khm... inkább hagyjuk... semmi nincs abban amiben jobb lenne... még a "lázadók" sorozatuk is egy foss... jó 2. évad vége EPIC volt... de ennyi... még a Klónok Háborúja animációs sorozatban is több hídégrázós rész volt... mint a Lázadókban.
2017. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Engem is rázott a hideg az előzmény trilógiánál, de én úgy értelmeztem, hogy undorodok Jar-Jar-tól, a midikloriánoktól és az ízléstelenkedéstől.


Lehet, hogy ezeket mind imádtam?

2017. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Kylo Ren azzal járatta le magát a VII. részben hogy összebissza hisztizett mint egy idegbeteg. Ezután már nehéz komolyan venni.
2017. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
57%
Szóval akkor Vadert se bírod komolyan venni, mert fiatalon Anakin lejáratta magát a folytonos hisztijével? Azért Kylo dühkitörései (!) semmik nem voltak ahhoz képest, amit Anakin pl a Klónok támadásában leművelt. Na az volt hISzti...
2017. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Vadert mindenki bírja :D

Csak Anakinnal van baj,de az meg két tökmás személyiség,így nem vesszük egy őket egy kalap alá.

2017. jan. 4. 06:40
 19/40 anonim ***** válasza:

Sithek bosszúja, egyértelműen.

Anakin karakterét én nagyon szeretem (az első és a második filmet figyelmen kívül szoktam hagyni, helyette a klónok háborúja sorozattal helyettesítem), Ben Soló (a.k.a. Kylo Ren) pedig eszméletlenül hisztis, nincsenek olyan céljai mint Anakinnak vagy Vadernek (PL. Megmenteni Padmét... meg azért szerintem a hatalom se utolsó volt a latban :D), simán kinyírja az apját, és valószínűleg tudatlan is, ami a Vader iránti "rajongását" illeti, mert ha egy kicsit is kutakodott volna, akkor tudná, hogy Vader nem egy piff, puff, na cél nélkül egy kicsit gyilkolászgatok.... Na jó, ezt még sokáig le tudnám vezetni, de most csak ennyit írok...

2017. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
E kettő közül a Sithek, viszont a Rogue One mindkettőnél jobb film szerintem.
2017. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!