Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek a kettő közül melyik...

Nektek a kettő közül melyik Star Wars film tetszett jobban? Ébredő erő vs Sithek bosszúja

Figyelt kérdés
Nekem a Sithek bosszúja

2016. dec. 31. 13:49
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó, valóban, de a Sithek a dühüket pont a hatalmuk növelésére használják fel, nem arra, amit Kylo csinál. Darth Bane is dühös volt, mikor Farfalla-ék megtalálták, mégsem kezdett el tombolni, hanem magába gyűjtötte, hogy később felhasználhassa a csatában. Vitiate-t sem úgy ismerem, mint akire ez jellemző lenne, ő még akkor is lazán tolta a szöveget, mikor már a földön feküdt (bár akkor nem is halt meg végül), és még lehetne sorolni.

Ezzel ellentétben, Kylo úgy viselkedett, mint egy óvodás, aki a boltból kijövet meglát egy egy újságot, de nem kaphatja meg.. Bár Kylo is egy gyerek még, de a Sith-ekhez ne hasonlítsuk, mert Vader a példaképe :DDD Erőben meg még sehol nincs még olyan gyenge Sithekhez képest sem, mint Vader, vagy Sidious, nemhogy olyanokhoz, mint Revan volt, vagy Vitiate, Nihilus, Bane, mindenesetre annyira kíváncsi leszek, hogy mit hoznak a karakteréből a következő 2 részben.

2017. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked attól hogy a Disney szerint canon már rögtön része a SW univerzumnak? Nekem sehogyse veszi be a gyomrom,a régi klónháborús történetek legalább illettek a két film közé. Marhaságnak tartom Darth Maul feltámasztását és a hasonló gyenge húzásokat.
2017. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Akár tetszik,akár nem,a Clone Wars a SW univerzum része.

A Disney-nél vannak a jogok,szóval ők eldönthették,hogy mit tartanak meg.

2017. jan. 12. 10:38
 34/40 anonim válasza:

Az előző utolsója voltam :D


Azért szomorú, hogy Revannal akarjuk most össze mérni Kylo erejét... Revan lekötött szemmel, kezekkel le tudná verni az eredeti trilógia hőseit sőt... Bár amire én nagyon várok, hogy legalább egy említést tehetnének Revanra, filmben vagy az animációs sorozatban, szerintem aki Star Wars fan az ismeri a nevét.

2017. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Tehetnének, de Revan nem kánon, és sajnos elég nagy rá az esély, hogy már soha nem is lesz az. Egyébként igaz, bár Windu vagy Yoda ellen már azért kiegyenlített csata lenne, mondom ezt úgy, hogy Revan a kedvenc SW karakterem.


Amúgy a Disney helyében én csinálnék egy filmet Revan életéből, vagy legalábbis a KOTOR-ból, szerintem nagyon-nagyon sok embert érdekel, biztos hozná a bevételt, vagy ha azt a kánonizálás miatt nem is, legalább Darth Bane-ből, hogy hogy jött létre a Kettő Szabálya (de nem átírva, hanem az eredeti Darth Bane trilógia alapján), szerintem hozná a bevételt. Bár, végülis egyszer kifogynak a spin-offokból, úgyhogy muszáj lesz behozniuk, csak azt nem akarom, hogy Revanékat is "felülírják" mint Thrawnt a 7. résszel..

2017. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Mivel a mandalori háborúk és Revan korának tényleg annyi rajongója van, én biztos vagyok benne hogy előbb-utóbb meglépi ezt is a Disney. Csak hát azért van ott történés bőven, egy filmbe nyilván nem lehet belesüríteni, és mivel most a VIII. és IX. epizód lesz a következő évek nagy dobása, hát, a Disney helyében ilyen szintű projektbe majd csak azok után vágnék bele. De akkor aztán teljes erőbedobással :D
2017. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
A tcw gagyi. Revan meg túl van értékelve.
2017. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nem, nincs túl értékelve. Minden idők egyik legnagyobb Jedije, sőt..


De már nany OFF van, szóval hogy a kérdésre is válaszoljak, Sithek bosszúja.

2017. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Az első 6 utáni részek csak parodiái az igaziaknak, semmi közük a történethez, csak elhúznak részenként órát a semmivel.
2019. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
órákat*
2019. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!