Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek a kettő közül melyik...

Nektek a kettő közül melyik Star Wars film tetszett jobban? Ébredő erő vs Sithek bosszúja

Figyelt kérdés
Nekem a Sithek bosszúja

2016. dec. 31. 13:49
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Jézusom... egyesek hogy tudnak nézni valamit, úgy hogy csak a harc a harc meg a harc.. midikloriánok hozzáadnak az egész univerzumhoz, Ja-Jar idegesítő? legviccesebb SW karakter! na meg akik tagadják a 1. 2. epizódot... na azok se valami észlények... és tik vagytok az SW rajongók.
2017. jan. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
48%
Ez egész vicces volt.
2017. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim válasza:
20%
Az Ébredő erő nem volt annyira rossz igazándiból. A Sithek bosszúja pedig nem mondom hogy egy világ legjobb filmje,de nem is tudok rá haragudni.Tele van jó jelenetekkel.Jól sikerült bár vannak hibái,de aki igazi Star Wars rajongó az elnézi az ilyeneket.Az előzmény trilógiából természetesen ez a legjobb rész.
2017. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem volt baj az elsó 2 résszel.
2017. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:
Baljós Árnyak nem volt rossz de valahogy a Klónok támadása nem tudott meg fogni.
2017. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

#19-es vagyok,

Nem tagadom, az első két részt, csak figyelmen kívül szoktam hagyni, mert nem árnyalja annyira jól azokat a cselekményeket, amik a forgatókönyvben vannak, mint a többi star wars film. De ha meg akarod próbálni érteni, az én álláspontomat, akkor javaslom, hogy olvasd el a forgatókönyv alapján elkészült könyveket, ahol, például a kettes filmben Padme családja is szerepel. Na meg persze a klónok háborúja sorozatot se felejtsük ki...

(Egyébként az összes jobb a könyv változatában, rengeteg olyan történetrész van benne, ami kerekebbé teszi a történetet)

2017. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
{Bocs a szóismétlésért}
2017. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
A Klónok Háborúja nem feltétlenül része a SW univerzumnak.
2017. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Utolsó:De igen,a Clone Wars kanon,szóval RÉSZE az univerzumnak.
2017. jan. 9. 07:37
 30/40 anonim válasza:
Kylo Ren nem hisztizik, pontosan olyan mint egy hataloméhes Sith. Az SW Univerzumban (lásd játékok, filmek) a legtöbb Sithnek dürohama lesz, ha valami nem úgy sül el ahogy ő akarná. (Az eredeti sorozat végén, Palpatine is "dührohamot kap" amikor elezdi szorni villámokkal Luke-t) Az egyetlen (általam) felfedezett Sith karakter aki mindenféle dühroham nélkül tudta manipulálni a körülötte lévőket az Darth Traya volt a Kotor 2. részéből. (Egyébként a Sithek hatalmát és erejét a düh is táplálja.)
2017. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!