Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondjak a Soy Lunara,...

Miért mondjak a Soy Lunara, hogy Violettacopy?

Figyelt kérdés

En magam Violettafan volnék, de sztem a Soy Luna is egész jo.

Nem tudom, hogy miért mondjak sokan azt rá, hogy Violettacopy. Oke, vannak benne olyan részletek pl.: a nagynénje ott van a közelében, de a lany nem tudja, főszereplő pasi, aki pont a csaj legnagyobb ellenségével jár beleszeret a főszereplő lányba... De ugy a sztori nem egyezik.


Miért mondjak azt rá, hogy copy?



2017. jan. 7. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

A Violettában is 2 srác között vagdalkózik

És abba szeret bele akinek már van csaja

Jellemző... és ugyanaz az ember írta 😡

És ugyanott játszódik a cselekmény is

Aki Violettafan az nem tér át főleg egy ilyen unszimpatikus szereplők és a csúnya főszereplő miatt enyhén szólva!

Ez az én véleményem...

2017. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Igaz,de a történet nem pont ugyanaz,mert Luna énekel és korizik,Vilu meg szintén énekel de ő nem korizik.Szóval nem Violettacopy,mert ezt ugyanazok írták,ha mások írták volna akkor lenne copy,szerintem
2017. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De szerintem ettől pont copy utolsó válaszoló

ennyi erővel lehetett volna Violetta 4 is😕

Akkor is beleírhatott volna vmi hasonló storyt a görkorcsolyával

Egyébként, ha meg akarjuk különböztetni akkor csak a görkori...

2017. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én a második válaszolóval értek egyet.
2017. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

1. válaszólót folytatom :)

~ Ugyan az a ruha többször

~ Ugyan azon a helyen játszódik, többször... ééés még sok más

2017. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az előzetes, pár végig nem nézett rész, és a vfanok igazán fantáziadús képzeletük miatt már igazán tudnak negatív véleményeket írni róla.
2017. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egyébként miért kell énekelnie, ha nincs jó hangja??

amúgy is a hangsúlyt a korizásra kéne fektetni, mert így tényleg feelingünk van hogy Violetta copy...

mikor Simonnal is énekelt.. na az Leonettás volt nagyon, annyi különbséggel hogy nem olyan szép pár, mint Viluék!! :)

2017. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem 5. válaszoló??
2017. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Megjegyzem, hogy Karolnak sokkal jobb hangja van!!! Karol kevert éneklési teknikát használ, még Tini fejhangon enekelni, amit mindenki tud. Én is énekelek. Tudom!!! Violettás dalokat nem nehez elénekelni. A Soy Dalokat meg igen. Szóval, csöndben kéne maradni, mert egyértelmu, hogy nem értetek hozzá. De azért szóljátok le a másikat. Kar, hogy ezzel csak magatokat égetitek le. Soy Luna fan vagyok örökre. Nem copy ugyanis ugyanaz az ember irta!!! A Violettában tele volt hamis hanggal. Még a Soy Lunában nem!!! 15/L
2018. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hópehely. Megneznem, hogy te hogy énekelsz. Latszik, hogy kicsit sem értesz hozzá. Elozo voltam.
2018. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!