Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Engem érdekelne hogy mi a...

Engem érdekelne hogy mi a véleményetek az árnyvadászok című sorozatról?

Figyelt kérdés
a cím alatt értem a szereplőket,évadokat,párosokat titeket mennyire fogott meg kedvenc szereplők ilyesmi mi tetszik a sorozatban melyik párost bírjátok a legjobban ?szeretnétek e szinkront vagy esetleg harmadik évadot?

2017. febr. 16. 07:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem a kérdésben hogy a színészekről is érdekelne a véleményetek mennyire illik rájuk a szerep így képzeltétek e őket? :D
2017. febr. 16. 07:05
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nagyon ovisra meg Disneysre sikeredett. Én olvastam a könyveket meg a filmet is láttam és kicsit komolyabbra számítottam. Az efektek szarok mint kb a disneyn vagy a Nickelodeonon pedig netflixes sorozattól többet vártam. A főszereplők közül Jacenek meg Alecnak jó a színész választás de a többit nem szeretem. Valentine ezzel a csernobilos bunkerrel nem egy nagy főgonosz. A kedvenc párosításom Magnus-Alec. Én az első évad után abba hagytam.
2017. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy netflix-re közvetlen felkerülnek a részek a vetítés után, még nem lesz netflix-es egy sorozat. A freeform készíti.


Én a könyvet nem olvastam, ezért nincs viszonyítási alapom. A film tetszett és mivel érdekelt volna a folytatás ezért elkezdtem a sorozatot is. Eleinte nem tetszettek a színészek, főleg Clary-t játszó "színésznő", még a futása is idegesített, de a 2. évadra megkedveltem, lehet mert fejlődött vagy csak hozzászoktam :). Jace-t játszó színész viszont engem nagyon irritál, egyáltalán se nem cuki se nem jóképű mégis olyan a szerepe, hogy mindenki rámozdul meg milyen a kisugárzása stb. A többiekkel nincs bajom, történet és a látvány egész jó.


Kedvenc páros egyértelműen Magnus-Alec, de Simon-Maia párosnak is drukkolok :)

2017. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, ha még él a kérdés, akkor én imádoma sorozatot. Igen, elégge langyosnak indult, de az első évad vége, ŕs most a 3.évad valami fantasztikus:D egyszerűen imádom. Nincsen bajom a szereplőkkel, clary viszont kicsit idegesít. Kedvenc páros egyértelműen Malec. :) azaz Magnus, Alec páros. Őket a való életben is imádom:)
2017. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs is még 3.évada :D
2017. jún. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2.at akartam írni, és a harmadikról akartam írni hogy alig várom hogy kijöjjön 😂 a kérdésére válaszolva pedig szeretném, és lesz is.
2017. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!