Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MARVEL rajongók! Mi a vélemény...

MARVEL rajongók! Mi a véleményetek a Deadpool filmről?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól visszaadta a képregénybeli Deadpoolt, de megtartottam volna az eredeti történetét.
2017. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Képregényt sajnos nem olvastam így ezt nem tudom, de jobban örültem volna, ha a Farkasos Deadpool van benne.

Bár épp tegnap olvastam hogy benne lehet vmi új x-men filmben...

Elkezdtem gondolkodni és arra jutottam, hogy az eljövendő múlt napjai törölte a Farkas egy részét így nem kizárt a sztori. :-D

2017. febr. 26. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is ebben bízok. Deadpool már benne volt az X-Men Origins: Wolverineben is, de kegyetlenül elbäszták. Még a színész is azt mondta utána, hogy megbánta, hogy elvállalta a szerepet. Így mondhatni kapóra jött Az eljövendő múlt napjai film, mert mintegy semmissé tette azt a Deadpoolt, és jöhetett az igazi Deadpool.


Eredetileg úgy volt a képregényben, hogy katona volt, de nem tudott viselkedni és követni a szabályokat, ezért kivágták a seregből, majd zsoldos lett. Felbérelték, hogy ölje meg Blind Al-t (a filmből a vak öregasszony), de ő mindenki mást megölt, csak Al-t nem, így egyfajta szövetség alakult ki közöttük. Közben összejött egy prosti mutánssal és rákos megbetegedéseket diagnosztizáltak nála, ezért szakított a csajjal és jelentkezett a Weapon X programba, hogy gyógyítsák meg. Beadták neki Wolverine génjeit, majd küldetésekre ment, ahol megölte a társát és ekkor küldték a kényszergyógykezelésre, ami a filmben is volt, ahol egy doktor és Ajax kínozták a rabokat. Wade ugyebár akkor sem volt már százas, így beleszeretett a Halálba, együtt akart vele lenni, ezért magára uszította Ajaxot, hogy az ölje meg őt, de az ehelyett lobotómiát hajtott végre Wade ottani haverján. Wade megsajnálta őt, ezért megölte, de így megszegte a szabályokat, amiért Ajax kitépte a szívét. És ekkor indult be Wolverine gyógyító képessége, nőtt egy új szíve, megölte Ajaxot (csak ezt hitte, de Ajax túlélte), elmenekült a rabokkal és felvette a Deadpool nevet.


Nem tudom, hogy melyik stúdió melyik karaktereket filmesítheti meg, de én örültem volna, ha a képregénybeli sztorikat viszik a vászonra, pl. mikor a Punisher/Megtorló megakarta ölni egy maffia család minden tagját, de az egyik felbérelte Deadpoolt, így a Megtorlóval dúltak a városban, hogy végezzenek egymással, eközben meghalt, aki felbérelte, és Deadpool barátkozni akart a Megtorlóval :D

Vagy mikor megakart ölni valakit, de Wolverine nem engedte neki, ezért vele kellett megküzdenie. Vagy mikor öngyilkos akart lenni, ezért magára uszította a Ghost Ridert/Szellemlovast, akinek a képessége nem tudta őt megölni, ezért Hulkot kereste meg, aki péppé zúzta őt, de így is meggyógyult. Stb.

2017. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Érdekes sztorik :-)

Ti mentek a Logan re a moziban?

Én csütörtökön ott leszek :DD

2017. febr. 26. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megyek a Logan mozira =D Aztán az még jobban feldobta a kedvem, hogy szereztem 3 "ingyen" mozijegyet =D (Nem a Loganre, bármelyik filmre :3) Aztán a Deadpool az egyik kedvenc filmem lett =D Főleg úgy, hogy elég régóta kedvencem a karakter. <3 (Nagyon vártam a filmet, ahogy láttam az előzetest, már félre is raktam a jegy árát =D) Az eredetsztoriját én is sajnáltam, bár mivel jó lett a film, annyira nem bánom =D A képregénytudásomról annyit, hogy szoktam venni képregényeket és, a legfontosabb történeteket ismerem (meg néhány történetet), meg a legtöbb karakter eredetsztoriját stb... Várom a 2. részét, a Deadpoolnak =D Meg, ha akarsz még Deadpoolt a képregényeken kívül, és szeretsz játszani, ajánlom a Deadpool játékot =D
2017. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
IMÁDOM DEADPOOL karakterét!!! <3
2018. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!