Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a "Csillag...

Mit gondoltok a "Csillag kontra gonosz erők" című sorozatról?

Figyelt kérdés
Megnéztem a 2. évad (tudtommal) utolsó részét angolul, és megfogott. Utána végignéztem az egészet, és TE JÓ ÉG. Nem tudom mit tud ez a sorozat, de valamit nagyon jól eltalált. :D

2017. márc. 4. 12:59
1 2 3
 1/25 N4K4i ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, ahhoz képest, hogy sokak szerint idős vagyok már hozzá. Van neki egy sajátos humora, és szerintem a szereplők is szerethetők. Van néhány olyan rész, ami nem nagyon viszi előre a cselekményt és nem olyam fontos, de véleményem szerint a 2.évad felétől kezd igazán érdekes lenni. Főleg a februárban leadott részek nagyon jók lettek, a szezonfinálé pedig fantasztikus.

Nagyon tetszik a fő szál, kíváncsi vagyok, hogy még mik fognak kiderülni Toffeeról.

2017. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

De mégis mitől? Mitől ennyire szerethető az egész sorozat? :D

Valaki magyarázza el... :D

2017. márc. 7. 18:42
 3/25 N4K4i ***** válasza:
Az igazat bevallva azért kezdtem el nézni, mert a sok tanulás mellett kellett valami agyzsibbasztó sorozat, ami kicsit kikapcsol, aztán valamilyen oknál fogva mindig izgatottan vártam az újabb részeket.
2017. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
62%

Én 13 éves leszek idén megis nezem.

Engen a szereplok a kalandok meg a humor,érdekesség fogott meg imádom ezt a sorit és a disney és a nickelodeon a kedvenc csatornám,pedik sokan azt mondják még a tesóm is hogy mi vagyok ovodás?? pedig ő meg a star warsot imádja és 19 lesz.

2017. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
:)
2017. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Nagyon szeretem ezt a sorozatot pedig nem régóta nézem. Igazából nem tudom pontosan hogy mi fogott meg benne. Szerintem leginkább az fogott meg bennne hogy humoros de közben tud komolyabb is lenni. Eddig az első 2 évadot láttam és a 2. évad 2. fele volt az ami leginkább megfogott. Tetszett hogy kicsit kezd rejtélyessé válni mégis megvan az a vidámság ami az elején is van. Igazából pontosan nem tudom megmagyarázni hogy miért, egyszerűen csak megfogott és kész. Vannak akik szerint baromság. Van aki szerint uncsi és valaki szerint kisgyerekeknek való. Végül is ha valaki nem szereti azt is meglehet érteni mert vannak benne dolgok amik sokak számára bugyutának tűnhetnek de én attól még szeretem.
2017. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
És 2017.07.15-én indul a 3. évad amerikában!
2017. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Az tök jó. De a hozzám hasonló (angollul nem tudó) embereknek ez kb. semmit nem jelent. Pláne hogy a 2. évad felénél szüneteltetik a szinkront, feliratozva meg sehol nincs. *szip-szip*
2017. júl. 11. 22:13
 9/25 anonim válasza:
Én sem tudok angolul sajnos, de a cselekménye /ami valóban nagyon lebilincselő/ érthető. Nem tudom mikor akarja folytatni a magyar disney, de nagyon remélem nem kerül le aműsorpalettáról.
2017. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#9 Pofátlanság lenne. Mondjuk az is az, hogy az évad felénél abbahagyták a szinkronizálást...
2017. júl. 13. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!