Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars rajongók! Mi a...

Star Wars rajongók! Mi a véleményetek Ahsoka Tano karakteréről?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó hogy benne van a kánonban? Mit szerettek benne és mit nem annyira? És szerintetek is szexi?

2017. máj. 6. 22:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nagyon jól felépített karakter, sokkal jobb mint a Rebelsben bármelyik (pl Ezra)

Most írhatnék regényeket, de felesleges akit érdekel az megnézi a sorozatot. Ráadásul a karaktere nagyon fontos a a kiválasztott ( "jajj hát a dizní szerint Luke a kiválasztott...." KUSS nem érdekel) Anakin áttérésében. Hisz ha szó szerint nem is mondják ki, de ő azért kapta Ashokát hogy megtanuljon elszakadni valakitől. Na mindegy, szerintem hatalmas a karakterfejlődése (Ashokának), nyilván nem lehet összemérni a filmekkel, de szerintem az egyik legnagyobb, egy suhanc tiniből egy bölcs jedi lett! :)

2017. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem illik bele a régebbi képregények, regények, és a 2003-as animációs sorozat világába.
2017. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
17%

8-as, Assajjt én mondjuk nem mondanám sem logikátlanságnak, sem hülyeségnek, mivel nem volt Sith, és színt vitt a sorozatokba (2 ellenfél rohadt kevés, ha folyton meg csak droidokat ölnének az meg unalmas lenne), de amúgy nagyrészt igazad van


Ahsokáról sokat nem tudok elmondani, 5. évad felénél hagytam abba a Clone Warst, szóval biztos van ami kimaradt, de eléggé üres és nem odaillő karakter..

2017. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Asajjt nem kellett volna meggyalázniuk egy ennyire béna történettel. Sajnálom a megalkotóját.
2017. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem vonzó se a külseje, se a viselkedése. Egyáltalán nem illik bele a kánonba, már-már elrontja azt. Számomra idegesítő karakter, nem kellett volna megalkotni. De ha már nagyon muszáj volt, akkor nem Anakin, vagy bármely más padawan tanítványának kellett volna szánni. Teljesen logikátlan dolog egy tanítványnak tanítványt adni. Bárki bármit mond, én így gondolom.
2017. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
63%
Kedves utolsó te miről beszélsz ? Anakin már lovag volt mikor megkapta Ashokát, szóval semmi probléma nem volt vele
2017. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A régi történetekben akkor még nem volt lovag
2017. máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
De a régi történetekben nem is volt Ashoka.
2017. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
82%

Naná hogy jó! Pluszba hozzányom ahhoz, hogy Anakin miért fordul át a sötét oldalra! Mindenki nyomja hogy ő a kiválasztott (Attól hogy Obi-van nagyon nyomatja Luke-ot, és a Disney még segített is benne egy fél párbeszéddel, még Anakin a kiválasztott... Hogy miért? Mert az Erőből született, hát azért :D ), az anyja meghal, Padmé napjai meg vannak számlálva, a tanítványa faképnél hagyja, mert kiborítja a tanács, a mestere kémkedésre kéri (Palpatine után) stb...

Ahsoka jól felépített, érdekes karakter!

UI: Aki belekötne abba amit leírtam, annak javaslom olvassa el a KÖNYVET.

2017. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én kedvelem. Az egyik kedvenc karakterem.
2017. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!