Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars rajongók! Mi a...

Star Wars rajongók! Mi a véleményetek Ahsoka Tano karakteréről?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó hogy benne van a kánonban? Mit szerettek benne és mit nem annyira? És szerintetek is szexi?

2017. máj. 6. 22:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én sem utálom, csak szerintem túl nagy felhajtás van körülötte és a régi történetek jobban tetszettek.
2017. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
55%

Olvasgattam a korábbi válaszokat, és láttam sokan felhozták negatívumként, hogy Ahsoka néha Skysrácnak hívta Anakint. Nemrég néztem végig a Clone Wars sorozatot, és talán max 3-4 -szer szólítja így a sorozat elején, de ez magyarázható azzal hogy még nagyon fiatal és pimasz, kissé szemtelen, de ahogy haladunk előre a sorozatban, utána már egyszer sem nevezi így. Mellesleg szerintem ha mondjuk Obi-Wan hívná így Anakint, vagy Han Solo Luke -ot, akkor az egész pozitívumként megemlítve, mondván hogy milyen közeli, baráti kapcsolat van közöttük, hogy így hecceli egyik a másikat.

(20 -ik voltam)

2017. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Egy mester és egy tanítvány közt ne legyen ilyen kapcsolat.
2017. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerencsére a filmekben nyoma sincs... nem csoda, Lucast felnégyelték volna, ha beteszik bármelyikbe is. :D
2017. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha ezt a debil jar jar binkset belerakták a filmekbe, ez a karakter is simán megfért volna mellette:D
2018. jan. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
BTW Anakin és Obi-Wan közt SZERINTEM sokkal szorosabb kapcsolat volt, mint Anakin és Ahsoka között, az mégis sokkal jobban működött..
2018. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ahsoka csak a TCW-féle alternatív univerzumban létezik.
2018. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!