Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes elkezdeni a Grace...

Érdemes elkezdeni a Grace klinikát?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted az olyan sorozatokat, ahol végül mindenki mindenkivel lefekszik legalább egyszer, akkor igen. :)
2017. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint csak összev-vissza láttam belőle néhány részt, mikor unatkoztam és bekapcsoltam a tévét és az ment. Nem fogott meg annyira, pedig nagyon sorozatos vagyok, de valahogy sosem éreztem vágyat arra, hogy az elejétől nekiálljak nézni. Viszont nem tartm rossz sorozatnak, nagyon sok fontos kérdést felvet, bár igazából a legtöbb sorozatra ez igaz. Ha már láttál belőle néhány részt és azok megfogtak téged, akkor mindenképpen kezdj bele. Sok benne a humor és izgalmas is. Nem tudom, hogy nekem mi hiányzik belőle, de az is lehet, hogy neked nagy kedvenced lesz majd.
2017. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El ne kezdd! Időpocsékolás!
2017. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!