Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcában miért nincsene...

Trónok harcában miért nincsenek beteg gyerekek?

Figyelt kérdés

1 hete rászántam magam hogy belenézek mert már annyian ajánlották. De nem értem hogy a sok vérfőzésbôl miért csak egészséges gyerekek születnek.

S2 3. résznél vagyok kérlek ne spoilerezzetek.



2017. júl. 11. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy külsöleg a sorozatban mind egészséges, de pl Joffrey is õrült egy cseppet, ahogy a Targaryenek között is akad néhány(lásd Aerys). Egyébként a Targaryen-gyerekek(akik ugye több száz éves vérfertõzésbõl születtek) køzül sokan születtek régebben fogyatékossággal és még nagyon kicsi korukban meghaltak. Róluk a sorozatban nincs szó.
2017. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tyrion a könyvekben elég deformált, csak azért hagyták életben, mert Lannister. Ha szegény családba születik egy torzszülött vagy beteg gyermek azt kiteszik meghalni. Stannis lánya is úgy úszta meg hogy Baratheon, később megérted :P
2017. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az átlag beteg gyerekek pedig nyilván meghalnak ha nem nemesek.
2017. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Viserys is őrült, nem csak Joffrey.
2017. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!