Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hol/honnan néztek filmeket...

Ti hol/honnan néztek filmeket magyarul, értelmes minőségben? Gondolok itt olyanokra, mint valami jó online filmes portál, Ncore, Netflix, HBO GO.

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy szeretnék több filmet és sorozatot nézni, viszont nem tudom honnan kéne nézni, mert habár NCore-om van, tök nehezen jövök ki hónap végére a 48 órás seed kötelezettséggel és mivel a torrent 0 kbpsel tölt fel az esetek nagy részében, ezért 48 óráig kéne seedelnem. Viszont már 4. alkalommal értem el a hit n run limitemet, ami 15 napos eltiltás...

Azon is gondolkodtam, hogy előfizetek valamilyen streaming szolgáltatásra, csak nem tudom hogy mennyi kontent van és az is aggaszt, hogy nem tudom letölteni a gépemre a filmeket, mint ahogy mondjuk Androidon meg le lehet Netflixről. Mindez azért, mert nem csinált a netflix Macre meg Linuxra klienst és én Linuxot használok.

Tudtok nekem valami jó alternatívát mondani nekem filmnézésre? Nem zavar ha pl. havidíjat kell érte fizetni, az viszont jó lenne, hogyha nagy lenne a kínálat és legalább magyar felirat legyen.

Előre is köszi!



2017. aug. 7. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ncore-t használok általában és van hbo-s előfizetésem, de csak tv-n nézem, az hbo go helyett is inkább letöltöm a filmeket.

Ncore-on is vehetsz prémiumot, akkor nincs havi hit and run limit. Persze így a pénz nem a készítőknek megy, te döntsd el hogy neked ez mennyire fontos.

2017. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod futni a torrent kliensed? Egy hónapban csak meg 48 órát a gép, simán meg lehetne a seed. Ráadásul ahogy mondtad, nem is tölt fel, szóval meg sem éreznéd hogy fut a háttérben.
2017. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Évek óta használok NCoret viszont akkor lépem túl általában a limitemet, mikor valahova utazok vagy ilyesmi és 2 hétig nincs netem
2017. aug. 7. 14:49
 4/9 anonim ***** válasza:

"using Netflix natively on Linux is now really easy and basically all you need to do is use Google Chrome. “Seriously?”, absolutely, just go to Netflix.com with Google Chrome and you’ll be able to seamlessly watch Netflix content. Additionally, you have the option to turn Netflix into a Desktop Application via Google Chrome’s Web-App tools. You’ll find a tutorial for creating this Desktop Application later in this article."


A lényeg annyi, hogy google chrome-on keresztül lazán használhatod a netflix szolgáltatásait elméletileg

2017. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Online a lehető legtöbb, letölthető sorozat és film elérhető (van egy rakás oldal, de nem linkelek, mert nem akarok reklámozni). Fogod a Chrome-ot vagy a Firefox-ot, letöltöd hozzá a DownloadVideoHelper kiegészítőt, amivel egy az egyben leszedheted a videókat. Csak el kell indítani a filmet, majd megállítod, ekkor a kiegészítő böngészőn belüli ikonja aktívvá válik, rákattintasz, majd a megjelenő videófájlra, megadod a letöltés helyét és mehet. Szépen letöltöd a filmet vagy sorozatot az online videómegosztóról és úgy és akkor nézed meg, amikor akarod, ráadásul szaggatás sincs. Szánj rá egy délutánt és jópár napra elrendezheted a dolgot, plusz seed-kötelezettség sincs.
2017. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ncore prémiumot használok
2017. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es, félreértettél. A streaming maga működik. Azonban a Netflixen van egy úgynevezett offline play funkció, amivel eszközre le lehet tölteni a videót és netflix kliensen keresztül lehet nézni. Csak android, ios app van, illetve windows storeon letölthető netflix app. Ezekben elérhető az offline play...
2017. aug. 7. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
ncore jobb mint a netflix nem, azon nincs annyi tartalom? meg olcsóbb is
2017. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a film-ezz.eu-n szoktam nézni sorozatokat,filmeket.
2017. aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!