Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van értelme úgy nézni a...

Van értelme úgy nézni a Defenderst hogy csak a Daredevilt láttam?

Figyelt kérdés

luke cage nagyon nem jött be, a többibe bele sem kezdtem, valahogy nem érdekelnek, de amikor igy egy csapatban van pár hős az mindig is a kedvencem volt, szóval érteném?

előre is kösszi


2017. aug. 18. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a MARVEL sorozatai elég sokat utalnak egymásra szóval valószínű hogy pár dolgot nem fogsz tudni hogy miért mondta ezt, most mire céloz de attól szerintem kezd el nyugodtan én már alig várom :D
2017. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LeonScottKennedy ***** válasza:
Nem igazán éri meg úgy. Ennek éppen az a lényege hogy már ismerd őket és úgy lásd őket együtt, sokkal élvezetesebb úgy. Legalább a Jessica Jones-t nézd meg, az Iron Fist tényleg nem lett valami jó.
2017. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se nézd meg úgy, hogy csak a daredevilt láttad, mert ez a négy sorozat alkot egy egészet, aminek a defenders a végeredménye. A Jessica Jones és a Luke Cage szerintem baromi jó lett, azokat kár lenne kihagyni. Az Iron Fist viszont tényleg nem volt a toppon, de én nem mondanám olyan borzalmasnak egyszer mindenképp megéri megnézni.
2017. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy jó, csak épp nem feltétlen érdekli az embert valami csak mert "jó". Köszi a válaszokat:) akkor ez kimarad az életemből
2017. aug. 18. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!