Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi értelme volt a Logan...

Mi értelme volt a Logan filmnek? Képregényben is ez a vége a Logannak? (Spoiler)

Figyelt kérdés
Ugye meghal a végén Logan kiderül az is,hogy a többi x is hallott no meg a filmben X proff is meghal. Én kétszer végignéztem és kicsit csalódott vagyok mert nem ezt érdemelte volna. Mondjuk én még olyan szuperhősös filmet nem láttam szerintem nincs is amiben meghal a képregény főszereplő. X 23-as és a többi fiatal mutánssal fognak foglalkozni a jövőben önálló film vagy valami ? Én véleményem az,hogy ez egy pocsék film lett ,de ízlés kérdése. Ezek után már remélem nem játsza el senki sem Logant.

2017. jún. 29. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sem igazán tetszett, marha unalmas volt.

Ez afelé búcsúzás is a színésztől, mert többé nem fogja eljátszani a szerepet.

Amúgy ja, képregényekben is meghalt Logan (nem ugyanígy), de hát ott semmi sem maradandó :D.

Nem feltétlenül kell a fiatal mutánsokkal kezdeniük semmit, mert ez a történet messze a jövőben játszódik, nem muszáj beérniük.

2017. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez a film méltó befejezése lett a Wolverine trilógiának. Meg egyben ez a film zárta le az eredeti főszereplők történetét, mert a film végén X-23 nem véletlenül fordította át a keresztet X alakká ezzel azt jelentve, hogy az X-men filmeknél lezárult az eredeti főszereplők története, meg valószínűleg Hugh Jackman ez miatt nem fog feltűnni még cameo szerepben sem az X-men Új Mutánsokban sem a Sötét Főnixben, egyedül a Deadpool folytatásában tudom elképzelni. Hugh Jackman, Patrick Stewart, Halle Berry, Ian McKellen, Anna Paquin, Famke Janssen, James Marsden, Shawn Ashmore, ők voltak az a színészgárda, amely több mint egy X-men trilógiában szerepeltek (X-men trilógia, Wolverine trilógia, Eljövendő múlt napjai, Hugh még az elsőkben és az apokalipszisban is nagyszerű cameo szerepeket kapott, olyanokat amelyeket még szerintem maga Stan Lee is megirigyelne). Hugh Jackman ezzel az utolsó Wolverine filmjével pedig örökre bekarmolta magát a szívünkbe.
2017. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!