Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire lenne copy?

Mennyire lenne copy?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy mini rajzfilmsorozatot úgy hogy a háttér a való életből származik. Vagyis fotók. Láttam pár ötletet neten és ellg sokan használják ezt a "stílust". Bele is vágtam viszont a leresések között kiadott egy híres rajzfilmet ami ugyanezzel a stílussal készül (Gumball csodálatos). Viszont a szereplők nem hasonlítanak arra csak ez a fotós háttér. Azt se akarom emiatt hogy a mai youtubon megkapjam hogy fu de copy lopás az egész. Viszont azzal hogy egy fotó a háttér szebb, ötletesebb, és ugye megkönnyíti a folyamatot (nem kell folyamatosan újra rajzolni a hátteret amivel jelentős időt lehet spórolni).

2017. aug. 21. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezd el a sorozatot hiszen most már szinte minden copynak számit nagyon sok embernek.Meg szerintem minél több van egy müfajbol annál jobb,hiszen ha videojátékot is csak egy ember játszana és rakná föl youtubre hááát akkor youtubenak annyi lenne!
2017. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha már van ilyen, akkor nem teljesen saját ötlet. ha te az eredeti ismerete nélkül találtad ki, akkor mégis, de ezt úgyse hiszi el senki, hiába igaz. viszont, ha nem konkrétan a tartalmat másolod, csak a megoldást "kölcsönzöd", vagy az "megihlet" téged, attól még nem lesz másolás. mondjuk azért ne ugyanolyan sztorikat és karaktereket csinálj inkább. minél több a különbség, annál kevésbé érzik majd az emberek másolásnak.
2017. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!