Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen wolfban miert akarta...

Teen wolfban miert akarta Peter annyira megolni Scott-ott ha ugyse lehetne alfa mert mondtak az 5. evad elejen hogy az o igazi alfa erejet nem lehet orokolni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:
a 4.evadra gondoltam amikor megakarta olni, es az 5.evad elejet neztem meg meg szoval ha lehet ne legyen SPOILER
2017. aug. 26. 18:12
 2/4 Ylyria ***** válasza:

Peter döntéseit gyakran nem a logika irányítja. Az nem titok, hogy már az elejétől kezdve szeretetet vagy szimpátiát egyátalán nem érzett Scott iránt, ha segített is neki csak valami hátsó szándék miatt. Szerintem egyszerű bosszú és harag vezéreli. Másrészt meg lehet hogy az igaz alfa erejét nem kapná meg, de ha Scott eltűnik a képből már úgy is közelebb kerül a céljához. Illetve azt sem tagadhatja senki, hogy Peter nem teljesen egészséges pszichológiailag és ezt már egy ideje rögeszmésen forgatja a fejében.

Nekem ez a véleményem. Egyébként ettől függetlenül (vagy pont ez miatt) Peter az egyik kedvenc karakterem az egész sorozatban Derek és Lydia mellett.

2017. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat igen de itt mar Derek sem szerepel
2017. aug. 27. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat erre az a valasz h Peter ugye probaljaa megolni de ahogy kiderul nem lehet elvenni az igaz alfa erejet szerintem itt peter ezt nem tudjaa .. Es dee Spoiler bocsi De Derek benne lessz a tobbi evadba az 5.be annyiraa bem de m1 :) mondjuk en mar lattam az osszes evad psszes reszt de modjuksztem masis
2017. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!