Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Daenerys a könyvben való...

Daenerys a könyvben való leírás alapján is ilyen dús, férfias szemödökkel rendelkezik?

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 31. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ja, még az is külön le van írva, hogy fapofát vág mindenhez. :D

Nyilván nem amúgy...de még mindig nem értem, hogy miért nem lehetett neki befesteni ezüstösre.

2017. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

*Ja és ha már itt tartunk a szeme sem stimmel, mert lila színű a könyvben.

De mondjuk azt megértem, hogy irritálta volna a kontaktlencse.

2017. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Most látom, ezen az első évados képen mintha tényleg be lenne festve...

[link]

2017. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as,nem csak akkor még nem vastagodott meg ennyire a szemöldöke. :D Mivelhogy ő nem is szokta szedetni.
2017. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ez egyaltalan nem ferfias szemoldok... attol nagyon messze van. Csak termeszetes, ami sokkal szebb, mint a cernara szedett csikszemoldok.
2017. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4. Ja? Ezt nem tudtam.
2017. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mennyire más már a két kép! Én nem hiszem el hogy egy ennyire kidolgozott, részletgazdag világban pont őt nem igazították a könyvbéli énjéhez...


Engem igazából így első ránézésre irritál, elvégre az árnyalt jellemek miatt szeretném elkezdeni a megismerését, és nem, baromira nem egy jó pont neki hogy ezzel szembe egy ilyen teljesen üres szőke haj és kék szem combot állítanak elém :D ezek... annyira tipikus, üres vonások számomra. Meglepő lehet de én most nagyon boldog vagyok annak hallatára hogy lila szeme van :'D és... legalább ezüstös az a szemöldök

2017. aug. 31. 17:29
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem ez egyaltalan nem ferfias szemoldok... attol nagyon messze van. Csak termeszetes, ami sokkal szebb, mint a cernara szedett csikszemoldok.


Nem érdekel hogy neked, vagy hogy nekem mi a természetes, vagy szép, engem az érdekel hogy mennyire hű a leíráshoz. (bár a nők kapásból vékonyabb szemöldökkel rendelkeznek, igénytelenség a részéről az a bozot a szeme felett :d)

2017. aug. 31. 17:32
 9/12 anonim ***** válasza:
2017. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezt kerestem én!! :D köszönöm utolsó

(a szemöldökkel nem kapcsolatos de a tulajával annál inkább infomáció, érdekes cikk [link]

2017. aug. 31. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!