Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc animéd és miért?

Mi a kedvenc animéd és miért?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszi!
2017. szept. 1. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

One Piece. A legzseniálisabb manga/anime. Tele szórakoztató karakterekkel, amik mind ki vannak dolgozva. Olyan előreutalások (akár 10+ évvel előre is), hogy bexarás. A történet lassú, de számos izgalmas rejtély van, amiről alig várjuk, hogy kiderüljön. Tömören ennyi.

18/F

2017. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

Sword Art Online

Mert nem vagyok nagy anime fan, csak 4 animét láttam és ez tetszett a legjobban.

A többi egyébként Death note, Devil May Cry, Tokyo Ghoul

Elkezdtem nagyon sokat de csak ezek fogtak meg. Azé remélem nem volt teljesen haszontalan a válaszom :)

2017. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Kaleido Star. Kiskorom óta már ezerszer megnéztem. Imádom, megmutatja hogyan küzdj az álmaidért és hogy kitartónak kell lenni!! Minden lánynak csak ajánlani tudom!!:) és nagyon jók a zenék is benne meg mindeeeen:D

16/L

2017. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Trevor. ***** válasza:
93%

Sakurasou no pet na kanojo.

Azért, mert egy könnyed, vidám slice of life, aminek fontos része a kollégium. Én ugyan nem vagyok koleszos, de sokat lógok koleszos haverokkal, így nagyjából tudom milyen ott lakni. Ezért is tudtam magam nagyon jól beleélni az animébe. Tetszett, ahogy közösen dolgoznak meg egy célért és hogy nem sikerülhet minden elsőre. A karaktereket is megkedveltem, mert egyediek és szerethetők. Még hosszasan tudnék írni, de röviden összefoglalva talán ennyi.

A második kedvencem a Clannad After Story.

18/F

2017. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Gintama

Nagyon sokáig húztam az elkezdését a hossza miatt (300+ rész), de megérte. Az eleje tömény humor és paródia, de a legjobb fajtából. És amikor beindul, mikor jönnek az akciódús és drámai részek, akkor nincs megállás. Egyszerűen zseniális, nem csak azért küzdenek, hogy legyőzzenek valakit, hanem az ilyen részeknek ad egy kerítést, egy történetet az egésznek. Majd ezeket felváltják az újabb humoros részek. A szereplők is fantasztikusak, mindnek megvan a maga célja, és tragikus múltja. Mind egyedi, különböző ember. A látvány is fantasztikus, a zenék is jók, feldobják a hangulatot.

2017. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Ergo Proxy

Kellően dark anime, számomra komoly mondanivalóval.

27F

2017. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Clannad és Clannad After Story


Már rengetegszer végig néztem, de nem tudom megunni, Nagisa személyisége, félénksége nagyon hasonlít rám, míg a párom ugyanúgy segített/segít nekem, mint Tomoya Nagisanak, úgyhogy bele tudom élni magam. Az After Story pedig borzasztóan szomorú, minden alkalommal sírok rajta.

2017. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
#7 vagyok, lemaradt: 17/L
2017. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
(és az én válaszom van lepontozva, vágod? :D /One Piece)
2017. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontoztam, hisz a kérdésre válaszoltatok.:D

(Én félek elkezdeni a One Piece-t. Soha az életben nem végeznék vele :( :D)

2017. szept. 2. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!