Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miert rohognek sokan moziban...

Miert rohognek sokan moziban a horrorfilmek alatt?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Alapvető gond az, hogy azt gondolod, a másik trollkodni akar, vagy téged zavarni. Ez a felfogás saját magadból való kiindulás. Nyugodtan kérdezd meg hogy csak azért csinálja-e mert téged akar bosszantani.

Én sosem akarom a másikat bosszantani. Nem azért fizetek Sok ezer forintot, hogy másokat bosszantsak. Ez nem én vagyok. Ez a te gondolatodban ébredt kép, amihez én nem kellek, csak te.

2017. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jajj, istenem, persze vannak ösztönös reakciók, senki nem mondta, hogy azzal van baj, ha valaki nevet egy vígjátékon, sikít egy horrorfilmen, csörög egy kicsit a popcorn, stb..., ezek a velejárói, de ha moziban van az ember, akkor igenis el kell fogadnia a tényt, hogy nincs egyedül. Nem, nem élvezheted úgy a filmet, ahogy azt te otthon magadban tennéd, különben én ötször megállítanék egy másfél órás filmet, még akkor is ha tetszik, ilyen vagyok, de vannak szabályok, amiket illene mindenkinek betartania. Mondhatják ezek az emberek, hogy ők egyszerűen ilyenek, de én szabadon gondolhatom róluk, hogy parasztok. Ennyi.
2017. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!