Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok az egyetlen...

Csak én vagyok az egyetlen lány, aki nem a helyes fiúk miatt nézik/olvassák a filmeket, sorozatokat/könyveket?

Figyelt kérdés

Elsőre néhányatoknak biztos furcsa lesz a kérdés, de igen, vannak ilyenek.

14 éves vagyok, nyilván inkább a tini korosztályról lenne szó.


Mégis mi a jó abban, amikor valaki egy helyes fiú miatt néz egy filmet, sorozatot? Jó, nem azt mondom, hogy legyen minden főszereplő ronda, de ne egy fiú miatt legyen az az élete kedvenc sorozata.

Vegyük pl a Teen Wolf 3. évadát. Igen, meg kell hagyni abban tényleg minden srác baromi helyes, de én nem azért nézem, hanem a története miatt, mert engem az érdekel.


Nem tudom, engem idegesítenek azok a lányok, akik csak ülnek a képernyő előtt és nyáladzanak Dylan O' Bryan képére, közben meg nem is érdeklik hogy miről szól az egész sorozat.


Persze ilyen enyhe dolgok még elmennek szerintem, hogy "ő a férjem/crushom", meg shippelések, egyéb rajongások, de az, hogy valaki azért néz valamit, mert milyen jó pasi van benne, azon már néha kiakadok.


Bár lehet, hogy én vagyok a béna, hogy még nem érdekelnek ennyire a fiúk. Ez van, ezt döntsétek el ti.

(mondjuk én a könyvekben/filmekben/sorozatokban kifejezetten nem bírom a romantikát. Nem azt mondom hogy hányok tőle, de nem szeretem, ha az egész dolog arról szól. Lehet hogy az egész ezért van :$)


Nektek erről mi a véleményetek?

(bocsi, ha rossz kategória)


14/L



2017. szept. 23. 23:53
1 2
 11/16 anonim válasza:
Sziaa! Nem vagy egyedül. Én is szeretem a Teen Wolfot, de nem csak a szereplők miatt. Dylant is nagyon szeretem nem erről van szo. De ha más alakította volna őket még akkor is megneztem volna a sorozatot. Szerintem a 3.évad sikeredett a legjobban. (történetileg) De néha engem is zavar hogy más lányok csak azért néznek valamit mert benne van Dylan, vagy Tyler vagy esetleg valaki más. Halalomon vagyok ilyenkor 😂
2018. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hűlye az aki a sorozatot/filmet azért nézi mert a cuki fiú vagy a cuki lány van benne.
2018. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Bocs, de nem gondolod hogy egy kicsit egoista a kérdés? Eleve úgy feltenni, hogy "Csak én vagyok az egyetlen..."

Komolyan? Nemár... Utána a következő sorban már úgy írod (a #csakazertnezemmertawwdehelyes temaval kapcsolatban), hogy "Néhányotoknak biztos furcsa lesz a kérdés, de igen, vannak ilyenek". Ergo nem mindenki ilyen, vagyis rajtad kívül is vannak normális emberek. Ne általánosíts, kérlek! Ahogy megfogalmaztad a kérdést, nekem az jött le, hogy te úgy gondolod, te ilyen hudemenonormal gyerek vagy, ilyenből sincs több.

Szerintem sokkal durvább az, ha valaki úgy van vele hogy "OMG Ő A FÉRJEM/CRUSHOM" és ezek után beteges rajongásba kezd, minthogy megnéz egy filmet mert helyes pali van benne. /Félreértés ne essék, engem mindig a sztori érdekel/

Oké, te nem vagy romantikus alkat. Lehet hogy valaki attól borul ki, hogy "te nem bírod a romantikát, milyen lány vagy te?" Mindenki más. Persze, én se mondom hogy az intelligens emberek néznek a szereplők külseje miatt egy adott filmet, de senki sem tökéletes.

Két hete leültem egy ismerősömmel a kanapéra, és mivel nem volt semmi tennivalónk (kint meg durván meleg volt), megbeszéltük hogy elkezdünk/folytatunk/újranézünk egy sorozatot. Mindketten bedobtunk ötleteket, végül rávett, hogy nézzünk Teen Wolf-ot, úgyis régen látta, már nem is emlékszik rá nagyon.

Az elején folyton kérdezgettem, hogy "Ez ki? Ő meghal? Nee ugye nem fog...? Összejönnek? Ez hol van? Lebukik?"

Aztán megbeszéltük, hogy a sorozat indulásakor még nem igazán voltak meg a technikai felszerelések az élethű photoshopokhoz. Stb így tovább. Egy hét múlva elkezdtük a harmadik évadot, elmondtuk hogy szerintünk ki helyes, ki nem... Viszonylag sok karaktert tartok "eléggé megfelelő kinézetűnek:D", de nem ezért nézem azóta is. Hanem mert érdekes. Elhatároztam, hogy "amikor Allison meghal, nem nézem tovább" (mindig utánanézek ki, mikor hal meg). *tovább néztem, mert nem tudtam abbahagyni*

"Amikor Isaac (who is handsome I think) kilép a sorozatból, nem folytatom" *folytattam mert a lezárás felkeltette a figyelmem*

Őszintén, gőzöm sincs miért írtam ekkora regényt, "néhány" felesleges mondattal bővítve, de annyira felhúztam magam a kérdésen, hogy el se tudod képzelni.

2018. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Ezzel a kérdéssel pontosan leírtad az osztálytársamat :'D Shawn Mendes-t meg Tom Holland-ot mondja a férjének :'D és Tom miatt kellett egy filmet néznünk ami alatt folyton azt mondogatta: "jajj, Istenem, milyen helyes, olyan cuki :333" stb stb. Amúgy nem vagy egyedül, sok filmnél nem is tudom kik a szereplők. Nekem csak az volt hogy amikor egy könyvsorozat 3. kötetét megkaptam szerelmes lettem az egyik karakterbe😂

Mondjuk ha úgy nézzük kicsit olyan vagyok mint azok a lányok akikről beszéltél csak nem egy cuki fiú miatt néztem meg egy filmet és tetszett is hanem egy Marvel antihős miatt :D

2019. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nagyon értelmes lány vagy basszus...
2019. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor biztos nem én vagy, mert én végignéztem vagy 6szor az Enola Holmest csak Louis Partridge miatt, pedig a film szerintem nagyon gyenge😂

16/l

2020. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!