Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyedül bennem hagyott tüskét...

Egyedül bennem hagyott tüskét ennek a hiánya?

Figyelt kérdés

Lassan már fogalmam sincs, hova fordulhatnék, itt-ott már próbálkoztam, de eddig nem jártam sikerrel...

Tudom, elég hülye ötlet, meg valószínűleg egyenlő a lehetetlennel, de én nagyon szeretném, ha a kedvenc sorozatomnak, a Kertvárosi Gettónak lenne szinkronja a negyedik évadra is, de egyszerűen már fogalmam sincs, mivel próbálkozhatnék. Én, mint egyszerű ember, csak kisebb köveket vagyok képes megmozgatni, de ha valakinek van egy ötlete, szívesen meghallgatnám, mert ez az ügy eléggé a szívügyem. :)



2017. szept. 27. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Angolul könnyebb lesz megtanulni.


És még hasznosabb is.

2017. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem ez a baj...

Néztem én angolul, értettem is nagyjából...

De mikor az ember megszokja a zseniális magyar hangokat, valahogy képtelenség átszokni az eredeti hangokra. :/

2017. szept. 27. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele. A magyar szinkronban jobban hallani, hogy mikor ki beszél. Ellenben az angol megértésével nincs bajom. Csak ott nagyon hasonló hangja van mindenkinek, ami kicsit zavar. Főleg Robert hangja. Ha legalább élesebb lenne az eredeti szereplők hangja között, de nem.


Aztán 2 napon keresztül háttérzajnak volt bent 4. évadtól folyamatos lejátszáson és megszoktam.


Igazán jó volt a magyar szinkron. :)

2017. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Főleg azért jobb a magyar szinkron, mert 2 külön szinkronszínész szinkronizálja (szóismétlés tudom, nem találok rá más szót) Riley-t és Huey-t, ellenben az agnollal.
2018. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!