Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Feleségek luxuskivitelben,...

Feleségek luxuskivitelben, Köllő Babett ilyen lenne?

Figyelt kérdés
Én messziről elkerülöm az ilyen értelmi fertő műsorokat, de sajnos mindenhol ezt látom. A többi delikvens annyira nem érdekel, de én azt hittem, hogy a Babett egy komoly színésznő, nem egy pcsa. Vagy ez valami szerep a részéről vagy tényleg ilyen vagy mi van most?

2017. okt. 2. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Komoly színésznő??
2017. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
85%
Ez csak egy műsor. Ugyanolyan, mint a Született feleségek. Az egész egy megrendezett, HD minőségben futó szappanopera. Előre leforgatott színház. Gabrielle Solis-t sem akarta senki fejbeküldeni egy péklapáttal, pedig ugyanígy viselkedett végig. (Volt egy másik kérdés itt, hogy ki melyik szereplőt ütné le egy péklapáttal.) Nem értem a magyar TV-t, miért kell valóságnak beállítania ezeket a műsorokat, ez csak egy dologra jó, pontosan erre, hogy az emberekből gyűlöletet vált ki. Gondolom nem hiszik, hogy mint sorozat megállná a helyét, ezért realitynek adják el, ami szerintem nagy hiba. Babett és Vivien a valóságban imádják egymást hosszú évek óta. Réka nem véletlenül mondta azt, hogy fél, hogy a műsor után az emberek majd megdobálják az utcán, mert elhiszik, hogy ez az igaz. Nem ez a valóság. Babett sem ilyen. Az egyetlen ami igaz, hogy sok pénzük van, amiért nem sokat tettek, de szerintem ezzel hazánkban sokan vannak így. Aki nézi ezt a műsort nézze úgy, mint egy új telenovellát (hiszen az is) és ne úgy, mint a valóvilágot.
2017. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Az az egy baj a műsorral, hogy a szereplők a saját nevükön futnak a megrendezett sorozatban, mert így ezeket a valós nőket fogják azonosítani a tévében mutatott szerepükkel, ami sok esetben nem is fedi a valóságot.

Babett a kedvenc szereplőm, vele van a legkevesebb bajom még ha egy rendezők kútfőjéből keletkezett szöveget kell a forgatás alatt mondania a sajátja helyett.

2017. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2,3


Ők vállalták el basszus, és miért? Hát pénzért! Mintha nem lenne elég nekik, de ők inkább lejáratják magukat a tv-ben, hogy több pénzük legyen. Szóval akárhogy is nézem, ha megjátsszák, ha nem, szánalmasak mind, egytől egyig.

2017. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
90%

Kedves 4-es!


Minden sorozatot a színészek pénzért vállalnak el, pedig van már nekik elég. Nem? Ha a kedvenc színészed számodra unszimpatikus karaktert játszik egy új filmben még nem ábrándulsz ki belőle teljesen, maximum arra gondolsz, ezt meg hogy a fenébe vállalhatta el? Hát pénzért.


3-as! Ez a magyar média hibája és én sem értem, hogy miért van így. Kb a Barátok közt óta csak olyan sorozatokat gyártanak, amiket úgy tüntetnek fel, mintha a valóság lenne. Ez csak utálatot szül. Szerintem a stáb nem gondolja, hogy mint szappanopera is megállná a helyét, ezért döntenek így. Már a reklámja is ez volt, “beleshetünk a luxusfeleségek életébe.” Tényleg nem értem, hogy ez mire jó.

2017. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5


"Minden sorozatot a színészek pénzért vállalnak el, pedig van már nekik elég."


Azért ez magyar viszonylatban nem éppen igaz, de persze vannak magyar színészek is, akik nagy lábon élnek. Viszont nekik ez a hivatásuk, a szakmájuk, a munkájuk. A feleségek luxuskivitelben c. műsor szereplői közül egyedül Köllő tekinthető színésznek, de azért ez is túlzás.


Nem az unszimpatikus szereppel van a baj. Keversz itt összevissza.


Elmondom mi történt. Van x db kitartott nőcske, akik elé oda toltak egy szerződést, amelyben szerepelt az is, hogy saját név alatt futnak majd egy álrealityben. Nos, most ha én egy amúgy totál normális cukimuki hiperkedves és mitudomén még milyen nő vagyok, aki a férjéből jól megél (nagylábon), akkor minek vállalnék el egy olyan műsort, amelyben egy luxusqurvának állítanak be, és egy totál ellenszenves szerepet kell tolnom? Nem vagyok színész, nincs tehetségem hozzá, pénzem így is van. Értelmetlen.

Max azt tudom még elképzelni, hogy ha nem a pénzért csinálják, akkor rohadtul unatkoznak. De ez azért nem túl erős motiváló erő arra, hogy lejárassa az ember magát.

2017. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én is meglepődtem a viselkedésén. Egy aprocska vidéki színházban láttam őt először. Idegesítő orrhangon énekelte a Hajmássy Péter-t vagy mit,de arra nem gondoltam hogy igazábol ilyen életet él.
2017. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy tényleg az ilyen.

Jó duma,hogy megjátssza magát.

Csak önmagát adja.

2017. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös és 6-os

Ha egy szín-ész elvállal egy szerepet,akkor élesen megkülönbözteti magát a szereptől, nyilvánvaló teszi, hogy ő csak egy színész és szerepet játszik,

Ezért mondják: Gertrudis szerepében Minta Loretta színésznő.

De a Feleségek a saját nevükben "játszanak",alakítanak.

Pénzért vállalják el?Mert nincs nekik elég

?Pénzért vállalják az alázást?

Tényleg ilyen ismertségre vágyik egy korosodó színésznő?

2017. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os Csősz Bogi elsősorban színésznőnek tartja magát ,nyilatkozta nemrég.
2017. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!