Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az nagyon gáz, hogy egyetlen...

Az nagyon gáz, hogy egyetlen egy Star Wars részt sem láttam?

Figyelt kérdés

Még azt sem tudom miről szól.. Csak annyit lézer karddal lövöldöznek UFO-k egymásra és soha nem lehet tudni ki kicsoda.

Van még olyan ember ezen a Földön, aki nem látott egyetlen egy Star Wars részt sem?



2017. okt. 12. 07:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Dédapám (Isten nyugosztalja!) sem látott belőle semennyit, sőt, még csak nem is hallott róla.

Mégis sikeres és tartalmas, szép életet élt.

2017. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
Semmi fontosról nem maradtál le.
2017. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%

Nem nagy cucc, de ha szereted a filmeket akkor kötelező a 4,5,6 tehát az eredeti trilógia. Addig nem túl hiteles ha pl filmművészetről tartasz kiselőadást.:)

Sokan vannak akik nem láttak egyébként egyet sem.

2017. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
Én is csak kb. két éve néztem meg teljes egészében. Filmként nem nagy szám (sőt...), de popkulturális jelentősége óriási, szóval olyan film, amit "illik" ismerni.
2017. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
A popkultúra egyik alapja. A mindennapok szempontjából nagyobb a jelentősége, mint az általánostól érettségiig lenyomott kötelező olvasmányoknak együttvéve.
2017. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
18%
Én sem :D Valahogy sosem érdekelt.
2017. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
Én sem láttam belőle egy részt sem, de nem is érdekel. Nem fogom csak azért megnézni, mert a csapból is ez folyik.
2017. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
Engem soha nem kötött le, így végig sem tudtam nézni őket, egy túlértékelt téma, szörnyen sok marketinggel megtámogatva, semmi bajod nem lesz belőle ha nem nézed meg.
2017. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
47%

A rajongók most utálnak téged xD


Én láttam mindet, de nem fogott meg.


Nem attól lesz valakinek szép, jó, sikeres élete, hogy milyen filmet nézett/nem nézett, bemagolta-e a történelmi s irodalmi könyveket stb


Ha valami nem érdekel, akkor ez van.

Olyat kell nézni, amit szeretsz vagy kíváncsiságból bele nézel. Aztán vagy tetszik s megnézed vagy nem és kinyomod.


Sose késő meglesni azt, amit nem láttál.


> tizenéves koromban marhának néztek: Minek olvasok mangát, miért nézek animét. Valakik megjegyzéseket tettek. Csak annyit mondtam: Ne ítéld el, ha bele se néztél.


Kérdeztem ki miket szeret s az alapján írtam fel nekik címeket vagy adtam könyvet.

Fele osztályom rákapott s meglepődött. :)


Adj esélyt a filmnek, ha felkelti figyelmed. De az se baj, ha nem. Mindenki mást szeret, más az érdeklődési köre. Mondjuk vannak nyitott emberek, akik pedig mindennek adnak lehetőséget.


:)

24-N

2017. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%
Valami sértődött Csillagok háborúja-fan nagyon a szívére vette, hogy nem mindenkinek tetszik a film, mindenki le van pontozva :D
2017. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!