Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Flash...

Mi a véleményetek a Flash legújabb részéről (4. évad 1. rész)?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

még nem láttam.

a 3. évadról tudok nyilatkozni.

szerintem nem volt jó az évad.

folyamatos nyáladzás,minden részbe tekerni kellett mert az,hogy részenként 5x ölelkezik Barry Joeval és elmondják mennyire szeretik egymást,bőven kimerítette a nyál inger küszöbömet.

Az óvodás szintű naivizmuson meg már nevetni sem tudtam,mint amikor Szagitárt elviszi a laborba Barry meggyógyítani,vagy amikor Sziszkó inkább meghalna minthogy megvédje magát Gyilkos Fagy ellen..

de a legszörnyűbb Barry folyamatos nyáladzása meg nyavalygása.

mert oké,hogy ez ilyen másodvonal béli egyszerűbb sorozat,de ami ebben az évadban ment baromkodás azért már sok volt.

pedig én próbálom bírni,végigkínlódtam az évadot,mert Flashnek van az egyik legjobb képessége a szuperhősök között,a kedvenc karakterem az igazság ligájából,de elég nehéz úgy ha egyre ellenszenvesebb infantilis passzív homoszexuális nyunyót csinálnak a karakterből és a sorozat elérte az élvezhetetlen szintet.

szóval lehet hogy a 4. évadra már nem nevezek be.

2017. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan pocsék volt mint a 3. évad. A szokásos részenkénti "Én most megsértődve kirohanok de valaki utánam jön" jelenet is volt, mert az nem maradhat ki egy részből sem... Egyedül Barry megőrült jelenetei voltak jók.
2017. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!