Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálja sok ember a Star...

Miért utálja sok ember a Star Wars: Lázadók sorozatot?

Figyelt kérdés
Nem csak az átlagos tévénézők, de még a keményvonalas rajongók körében sem örvend osztatlan sikernek, sőt megkockáztatom hogy a rajongóknak sem kedveli legalább a fele. Ez miért van? Én semmi kivetnivalót nem találok benne, szórakoztató, izgalmas, esetenként vicces is. Meg tudná valaki indokolni hogy miért nem tetszik? (A "nem tetszik mert gagyi" nem indok.)

2017. nov. 17. 14:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen azóta sem kaptam meg a 100-as listát, pedig tényleg nagyon kíváncsi vagyok rá... (fogadok, hogy nem is létezik, csak úgy mondtad, és most próbálod erőltetetten összeszedni a 100 pontot, csakhogy nemigen fog sikerülni...)
2017. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 szabiw válasza:

Őszintén miért utálják ennyire?

Mert rengeteg ember velem együtt nem tud belenyugodni, hogy ez miatt(IS) törölték a Clone Wars utolsó két évadát.

Most rátérnék a sorozatra, elismerem azt hogy bele kellett kezdeniük valahogyan, ami tudjuk nem sikerült jól ( ugye az 1.évad)

A második évadra mindenképpen fejlődtek főleg a végén, ami nekem úgy anblock a Rebels-ből csak ez tetszett.

A harmadik évad háát mit ne mondjak átlagos volt nem tudok kiemelni egyetlen egy részt sem mivel unalmas volt úgy az egész, elhiszem hogy gyerekeknek készült de, azok a fájdalmas és lezsibbasztó vicceknek nevezett valamik, azok a vontatott párbeszédek, az az egyhelyben topogás, rengeteg töltelékrész ami nézhetetlen.

Összességében elismerem azt, amit eddig a Disney letett az asztalra,ugye a 7.rész és a Zsivány Egyes( nekem nagyon tetszettek)

Játékok is kijöttek szépszámmal.

Szép sorban jönnek ki a könyvek és a képregények, és rendszerezve, viszont az animációs film az nagyon gyenge.

#FinishTheCloneWars

2017. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 LeonScottKennedy ***** válasza:
32%

#21:

Nem fogok itt elvesztegetni annyi időt hogy leírjak 100 sort. Te sem gondolhattad komolyan, hogy majd itt teleírom az oldalt, mintha más dolgom se lenne csak a gyik-et nézegetni. Egyébként de, kierőszakoltunk magunkból 100 pontot, és igen, a végefelé már elég nehezen ment, kicsit erőltetnünk kellett, de a legtöbb belőle az színtiszta igazság, ott van benne. Az, hogy te csupán egyetlen hibát tudsz felsorolni a filmből az csak a saját tudatlanságodból fakad.

2017. nov. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Küldd el akkor privátban, vagy tedd fel felhőtárhelyre, és oszd meg a linket, de tényleg rohadtul kíváncsi vagyok. Sok emberrel vitáztam már a 7. részről, senki nem tudott olyan dolgokat felhozni, amit ne lehetne megmagyarázni
2017. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
De az is elég, ha a legfájóbb 10-et leírod
2017. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 LeonScottKennedy ***** válasza:
32%

Nincs kedvem felsorolást írni, helyette inkább nézd meg ezt a videót:

[link]

Nagyjából egyetértek az elhangzottakkal, aztán a komment szekcióban keresd meg a kommentemet (Bodor Tamás néven), elég hosszan és kicsit talán indulatosan kifejtettem a véleményemet a filmről, na oda elég sok dolgot leírtam, ami a videóban nincs ekmondva. Illetve az arra érkezett válaszokat is érdemes elolvasni, hogy mennyien egyetértenek velem, illetve még én is írtam további dolgokat.

2017. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Már láttam ezt a videót


Elmentettem a hozzászólásod, majd ha egy kicsit több időm lesz (hétvégén), akkor reagálni fogok rá. De nem itt, hanem privátban, mert szétoffoljuk a kérdést

2017. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 LeonScottKennedy ***** válasza:
50%

#27:

A kommentemmel kapcsolatban:

Egy ponton Kylo Rent véletlenül Sithként írtam le, pedig ő nem az, ezt majd ne vedd figyelembe.

2017. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Válaszoltam, youtube-on, Kis Levente néven (bocsi, egy hetet késtem a válasszal)
2017. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 LeonScottKennedy ***** válasza:
50%
Nem látom a kommentedet. Nem másolod be nekem privátban?
2017. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!