Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálja sok ember a Star...

Miért utálja sok ember a Star Wars: Lázadók sorozatot?

Figyelt kérdés
Nem csak az átlagos tévénézők, de még a keményvonalas rajongók körében sem örvend osztatlan sikernek, sőt megkockáztatom hogy a rajongóknak sem kedveli legalább a fele. Ez miért van? Én semmi kivetnivalót nem találok benne, szórakoztató, izgalmas, esetenként vicces is. Meg tudná valaki indokolni hogy miért nem tetszik? (A "nem tetszik mert gagyi" nem indok.)

2017. nov. 17. 14:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
42%

Nem, teljesen komolyan gondoltam amit írtam.


De most komolyan, mi a baj a 7. résszel? (És légyszi, hagyjuk azt, hogy az a baj, hogy ep4 copy, unalmas már)


Mi a baj a Zsivány Egyessel, ami gyakorlatilag egy tökéletes film, amiben minden egyben van?


A Rebelsről alkotott véleményed, úgy hogy csak 1 évadot néztél belőle, nem releváns, és nem is érdekel.


És végezetül, mi a gond azzal, hogy végre van egy Story Group, ami minden egyes kiadványt felügyel (könyvet, képregényt, játékot, stb...), így nincsenek ellentmondások a történetek között, mint pl. a Disney éra előtt.


Mindezeket a Disney-nek köszönhetjük! Ezzel szemben mi volt a Disney éra előtt? Futott a TCW, de azon kívül a SW olyan volt, mintha nem is létezne. A Disney alatt viszont újjáéledt egész

2017. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 LeonScottKennedy ***** válasza:
60%

#11:

Látom olvasási zavaraid is vannak, én semmi rosszat nem írtam a rogue one-ról, szerintem a 3. rész után a 2. legjobb sw film. Ez a film pedig azért lett olyan jó, mert a Disneynek nem sok köze volt hozzá.

A force awakenssel az a legkisebb probléma, hogy copy. A forgatókönyv kritikán aluli, te beszélsz hiteltelenül "ellentmondásokról", miközben a force awakens tömve van logikátlansággal, oda nem illő humorral, túltolt politikai korrektséggel, és írói dilettantizmussal. A sw univerzum totális meggyalázása volt az a film, és azt a tényt, hogy egyébként undorító, pénzéhes és gyáva módon copy, de még milyen rossz copy, ne is említsük.

2017. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
37%

"Látom olvasási zavaraid is vannak, én semmi rosszat nem írtam a rogue one-ról, szerintem a 3. rész után a 2. legjobb sw film."


Én csak végigmentem sorban, hogy miket köszönhetünk a Disney-nek, egy szóval se állítottam, hogy te írtál a Rogue One-ra egy rossz szót is.


"Ez a film pedig azért lett olyan jó, mert a Disneynek nem sok köze volt hozzá."


Pont annyi köze volt hozzá, mint az ep7-hez: a Disney adja a pénzt, de filmen csak és kizárólag a Lucasfilm dolgozik.


"force awakens tömve van logikátlansággal, oda nem illő humorral, túltolt politikai korrektséggel, és írói dilettantizmussal"


Például? Nekem speciel csak egyetlen logikai baki jut eszembe, amire nincs magyarázat számomra, a többi dologgal kapcsolatban meg lövésem sincs, mire gondolhatsz...

2017. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Melyik az az egy baki?
2017. nov. 18. 20:04
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy Leia a film végén, amikor Rey-ék visszatérnek, teljesen indokolatlanul megöleli Reyt, akit életében akkor lát először... miközben Chewie-val meg észre sem veszik egymást... Pedig ha jól tudom Han kettejükhöz állt legközelebb, nekik kéne egymással szomorkodniuk...
2017. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Jogos!
2017. nov. 18. 22:28
 17/30 LeonScottKennedy ***** válasza:
48%
Egy logikai baki? Az igen. Haverommal pár nappal a film megnézése után összeszedtük a tfa 100 legfájóbb pontját. Ebből szerintem egy jókora része logikai baki volt. Ha gondolod megosztom veled is e 100-as listát, hogy kicsit felnyissam a szemedet e filmkatasztrófával szemben.
2017. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Hallgatom
2017. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%
Én meg szívesen megmagyarázom az összeset, hogy felnyissam a szemedet ebből az elvakult Disney utálatból
2017. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
jó LENNE! Ha a karakterek nem lennének gyerekesek, s ne lennének unalmas párbeszédek, amit minden dizni szarba benne van, az egyetlen jó rész az a 2. évad utolsó része volt, azóta se volt jobb rész, sajnos.. :'(
2017. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!