Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az egyik csatornán leadják a...

Az egyik csatornán leadják a Star Wars összes részét, heti egyszeri műsorban. Érdekelhet ez két tízéves kislányt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán megértik, való nekik? Értékelnék?

2017. dec. 10. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányaim vannak (14 és 11 évesek), de egyáltalán nem érdekli őket. Sajnos a fiam is csak addig nézi, amíg mellette ülök. A 11 éves nézte ugyan mellettem (legutóbb a Zsivány Egyest), de nem igazán kötötte le. De mindenki különböző.
2017. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem a neten nézitek? Több értelme lenne. egyébként meg személyiségükön múlik. Én lány vagyok, és emlékszem hogy már 5 évesen is néztem. Csak arra emlékszem, hogy tetszett a fogat verseny, főleg a kétfeju bemondó.
2017. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mert nem gyerekeknek valo film. Max a fenykardozas fogja meg oket de csak azert butasag nezetni veluk.
2017. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. és 3. válaszoló, igazatok van.

Elkezdték nézni az első részt, "mert olyan híres", de 20 perc múlva már túl bonyolultnak tűnt nekik az egész, a sok harc sem fogta meg őket, átváltottak másik csatornára.

Köszönöm a válaszaitokat! :)

2017. dec. 15. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es válaszolónak (1-es vagyok)


Nem a TV adásban néztük, hanem media playerrel, winchesterről, gyönyörű minőségben, kristálytiszta hanggal, házimozival.

2018. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!