Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek minősíti-e az...

Szerintetek minősíti-e az embert valamilyen mértékben az, ha megnézi a Viszkis c. filmet?

Figyelt kérdés
Nem ciki ezt a filmet megnézni, pénzt adni érte? Hiszen nyilván ebből is részesedik Ambrus Attila, nem?

2017. dec. 12. 13:31
1 2 3
 1/28 LeonScottKennedy ***** válasza:
45%
Nope.
2017. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon érdekesnek találtam azt a beszèlgetést Ambrus Attilával és Vujisics Tvrutkoval. Szerintem a Viszkis ugyanúgy leülte a büntetését, mint a Stohl, szóval pont annyira minősíti az embert a Viszkis című film megnézése, mint egy olyan filmnek vagy műsornak a megnézése, amiben a Stohl szerepel.
2017. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
3-as: Egy pillanatra jónak tűnik az érvelésed, csakhogy a filmmel Ambrus a bűncselekményei által jut további bevételhez, míg Stohl filmjeinek semmi köze a bűncselekményéhez.
2017. dec. 12. 13:44
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
#4 Ez igaz, de szerintem ennek nincs nagy jelentősége. Az egész annyit sem számít, mint egy pár dingókutyavese, ugyanis sem az Ambrus, sem a Stohl nem érdekel különösebben.
2017. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom azok rohantak/rohannak megnézni, aki anno Ambrusnak szurkoltak az igazságszolgáltatással szemben. Szerintem ultragáz ez a film, és igenis minősíti a nézőközönséget. No de tudjuk, hogy az emberiség morális és erkölcsi színvonala a béka se.ge alatt van több méterrel, és ez vonatkozik a film készítőire (aki nyilván csak jó zsíros témát láttak ebben a filmben) és nézőire egyaránt...
2017. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem.Elvileg nem juthat ebből penzhez, ha betartjak a pár éve erről hozott törvényt. Ha meg nem tartják be, az már a nézőket minősíti.
2017. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
Akarom mondani:...az már nem a nézőket minősíti.
2017. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

ennyi erővel azt is kérdezhetnéd,hogy engem minősít-e ha megnézem a the doorst,vagy egy jimmy hendrix életrajzot,vagy a félelem és reszketés las vegasban-nt,mert szemét drogosokról nézek filmeket.

vagy ha megnézem az egyértelműen propaganda film a hódító amerikáról az amerikai mesterlövészt,akkor ezzel az egyetértésemet fejezem-e ki az új római birodalom amerika tevékenysége fölött.


egyébként meg éppen jim morrison kérdezi az egyik dalában-

-jó életed volt?

-megérne egy filmet?

a viszkisé meg.

ennyiről szól ez.


az embert pedig az minősíti ha a fideszre szavaz.

mert attól lejjebb gyakorlatilag már nincs.

egy nap alatt többet rabolnak és károsítják meg a magyar társadalmat,mint a viszkis összesen és ők naponta a képernyőn vannak,nem csak egy filmben.

2017. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

Aki a bűncselekmény ábrázolása miatt nem nézi meg, azt minősíti. WW II - ről is vannak filmek. Ha megnézem sem kolaboráns, sem náci, sem fasiszta, sem zsidó, sem homokos, sem lengyel, sem ruszki, sem jenki nem leszek. Érdekel a téma, megnézem mit mondanak róla mások = érdeklődőm, infomálódom és nem más véleményét vallom magaménak, hanem saját gondolatokat alkotok, mert képes vagyok erre.


Aki megnézni, az nem ciki. Az nyitott, érdeklődő.

2017. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

Mellesleg 2 diplomám van, életeket mentettem, ma meg az internet biztonságáért dolgozom és a pedofília ellen. Jövőre a banki biztonságot fogom erősíteni. Mégis érdekel a film. Akkor most rossz ember vagyok szerinted?


Ha igen, akkor a véleményed, téged minősít?

2017. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!