Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek minősíti-e az...

Szerintetek minősíti-e az embert valamilyen mértékben az, ha megnézi a Viszkis c. filmet?

Figyelt kérdés
Nem ciki ezt a filmet megnézni, pénzt adni érte? Hiszen nyilván ebből is részesedik Ambrus Attila, nem?

2017. dec. 12. 13:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%
Pontozz le anélkül, hogy leírnád a saját, önálló véleményed, ez is téged minősít :)
2017. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
60%

K

É

P

M

U

T

A

T

Á

S

2017. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

Ha én megnézem a Nagymenőket, a Casinót vagy bármely igaz történet alapján készült gengszterfilmet, akkor az engemet minősít?


Mellesleg nem nagyon részesedik belőle, a magyar jogszabályok szerint illegális tevékenység által szervett hírnévért nem jár juttatás. Max. valami jelképes összeget kap a filmben való statisztálásáért.

2017. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
Igen, minősíti. A sok amerikai retek vígjáték helyett van ízlése normális filmet nézni, Antal Nimród pedig kíváló rendező. Dehát az emberek többsége olyan buta, mint a szår, jó lesz nektek a rossz anyák karácsonya is, kár belétek a kultúra.
2018. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Rossz anyák karácsonyát feleslegesen kevered ide. Nincs köze ahhoz, amit előtte írsz. Amúgy a többi résszel egyet értek.
2018. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
21%
Hogy ne lenne köze. Sokan csak ilyen szennyfilmeket néznek.
2018. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
29%

Szerinted, aki megnézi a Rossz Anyák karácsonyát, az buta szar.

Ezt írtad.


Akkor el kell áruljam, hogy két Tarkovszkij között én bizony megnéztem ez a filmet, tehát szerinted én buta szar vagyok.

2018. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
97%

Ambrus Attila leülte a büntetését, nem is keveset. Megváltozott, helyrehozta az életét a börtönévek alatt, szakmát tanult, nyelveket, megszerezte az érettségit, lediplomázott, tehát ahelyett, hogy mélyebbre süllyedt volna, ahogy a legtöbben szoktak a börtönben, ő inkább bepótolta, helyrehozta azt, amit azelőtt elronttott. Mégis beskatulyázva marad mint bűnöző...

Ami a filmet illeti, törvény van róla, hogy nem kaphat pénzt se filmért, könyvért, nyilatkozatért, semmiért ami bűnözői múltjával kapcsolatos. De ő nem is akar, ő a szakmájából él már. Emellett a film pedig rendkívül izgalmas, és jól megcsinált film lett, nem csak a magyar színvonalhoz képest, hisz azt nem nehéz felülmúlni. Néhány jelenetnél rendesen az érződik, mintha egy külföldi szuperprodukciót néznél. Koránt sem hibátlan, de fejlődés a magyar filmkészítésben. Azokat meg nem értem, akik amiatt pattognak hogy "dehát bűnöző életéről készült"... Külföldön ez bevett szokás, csak mi magyarok problémázunk minden hülyeségen. Ott van a Wall Street farkasa, ő sokkal de sokkal több pénzt csalt el és sok mást is csinált, jóval kevesebbet is ült érte, most mégis sikeres vállalkozó, és ez senkit sem zavar. Megírta az életét, világszínvonalú, több Oscar jelölést kapó filmet csináltak róla. Aztán ott van Bonnie és Clyde, Al Capone, számos klasszikus bűnügyi film, mind sikeres. De mondok durvábbat, Hitler életéről is készült film, nem is egy... Hol van Ambrus Attila ezekhez képest? Kirabolt pár bankot, kihasználva az akkori korrupt rendszer kiskapuit, de nem bántott senkit. Mégis fáj egyeseknek, hogy filmet készítettek az életéről... Csinálhatnának akárkinek az életéről filmet, aki pl. nem volt bűnöző, de lehet, hogy koránt sem lenne ennyire izgalmas. Itt nem arról volt szó, hogy most egy bűnözőről csináljanak filmet. Csak egy jó filmet akartak készíteni, az ő élete pedig volt olyan mozgalmas, hogy jó alapanyag legyen.

2018. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%
18: Na ja. Emlékszem, pár hete valamelyik youtube-videónál hőzöngött valami 50-es 60-as szivar, hogy mégis milyen ország az, ahol egy k****g, román bűnözőt istenítenek, és film is készül róla. Előálltam neki a maffiafilmes példával, erre ő, hogy az más, mert azok már rég halottak voltak, mikor film készült róluk. Erre példaként felhoztam a Nagymenőket és a Casinót, melynek főszereplői ugye igencsak éltek még. De erre is csak a magáét fújta, hogy Ambrus egy g**i román bűnöző, és hogy a magamféle gondolkodásúak miatt fog szétesni az ország, mihamarabb diktatúra kellene újra, meg ilyenek. Hiába, a magyar mentalitás már csak ilyen. Csak fikázni, meg köpködni, még ha azt nem is tudjuk logikus érvekkel alátámasztani.
2018. jan. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
97%

18as vagyok.

Na igen, ez a baj, hogy a magyarok így állnak hozzá, mindent csak fújolnak...

Számomra meg Ambrus sokkal hitelesebb személy mint pl. bármelyik politikus aki most a parlamentben ül. Ők is ugyanúgy lopnak és csalnak, sokkal többet mint egy egyszerű bankrabló, ráadásul Ambrus leülte a büntetését azért amit tett... Azok mikor fogják? Azok viszik nyomorba az országot, nem az Ambrus félék.

2018. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!