Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen film lett a Star Wars:...

Milyen film lett a Star Wars: Az utolsó Jedik? SPOILER!

Figyelt kérdés

Összeségében hogy tetszett a film? Milyen a történet? Ki lehet bírni ezt a hosszú játékidőt? Válaszokat kapunk a 7.rész kérdéseire?

Kik Rey szülei?

Ki Snoke Fővezér?

Ren és Rey története hogy alakul? Át áll a másik oldalra Rey vagy Ren?

Leila es Luke meghalnak a filmben?

Mi a film zárójelenete?

Normális válaszokat kérnék. Negatív kritikákat is elolvasom de normális stílusban és érvekkel alátámaszzva ha lehet.

Köszönöm!



2017. dec. 14. 03:17
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
63%

Szerintem nagyon jó volt. A 7. Nem tetszett, a zsivány egyes szerű megdöbbentő esemény nem volt, de volt sok kisebb izgalmas dolog benne, ami szerintem nagyon kalandos, izgalmassá varázsolta.


Hogy miért vált egyé Luke az erővel? Talán mert annyira minden erejét felemésztette az az amúgy kemény rész a végén... Bár én is néztem, hogy most mi van... De aztán elfogadtam, és nem volt ezzel baj.

Az nem teszett csak, hogy Snoke túl könnyen halt meg... Szerintem vissza fog még térni... Igaz, hogy több darabba szakadt... De még bármi lehet...

Rey szülei meg nem biztos hogy az amit Kylo mondott. Csak érvelni akart, hogy átálljon az ő oldalára Ray. Még mindig érvényes lehet a legtöbb elmélet, és ugyan ez igaz Snoke-ra is!


A szüleimet keresem a tükörben jelenet meg annyira Harry Potter feeling volt... De végülis nem volt baj vele, de ezt inkább a bővített, vágatlan kiadásba kellett volna tennk.


A Jedi könyvek pedig nem égtek el szerintem. Mikor Ray felszáll a hajóra, akkor valami pakolászás során egy fiókban, egy pillanatra lehet látni a könyveket. Tuti ellopta a szigetről, és ezért gyújtotta fel olyan simán Yoda az egész "templomot", ezért lobbantotta be az ajtót mikor Luke mégis meg akarja menteni a könyveket, de megakadályozta hogy belépjen.


Szerintem jó volt. Izgalmas, többen meghaltak, alig maradtak karakterek, az egész ellenállás szinte megsemmisült, segítséget nem kaptak, így látni, hogy az univerzumot már nem érdekli az Ellenállás. Sithek sincsenek, csak az elszállt agyú Kylo, aki mind az ellenállást, a Birodalmat, a jediket, mind a sitheket el akarja pusztítani.

Kb minden kihalt...

Ezzel és a következő résszel teljesen elvágnak minden szálat a korábbi Star Wars filmekkel. És egy teljesen új történet veszi majd kezdetét. Nekem tetszett. És megvan az utánpótlás Erőt irányító generációhoz, a rabszolga gyerekek képében. Szóval a látszólagos béke esélye és a jedirend, csak más formában (mint egy fajta új bosszúálló csapat...) létre fog tudni jönni...


Nem tudom milyen megdöbbenés jöhet a 9.részben hiszen mindenki meghalt kb... Aki nem a filmben, az a valóságban... (RIP)


Szóval ez a rész lesz valószínűleg a legjobb az új trilógiában. De szerintem nem kell szégyenkeznie. Azért remélem lesznek még váratlan fordulatok a 9.-ben.

2017. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%

Lehetett volna sokkal jobb is. Az Ébredő erőnél azért jobb(bár nem nehéz jobbnak lenni), de tavaly a Zsivány egyes jobban tetszett.

De van benn pár megdöbbentő jelenet.

2017. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
37%

Látvány filmet csináltak az egészből, az egész egy két órás kergetőcske


Egyetlen egy érzelmes pillanata volt az hogy Luke meghalt de még ő sem csata közben halt meg hanem Jodához hasonló módon de ennyi

2017. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%

csubi kapott benne pár jutalomjelenetet.

1.rárúgta az ajtót luke-ra.

ez amúgy hiánypótló is,mert a 7ben hiányoltam,hogy nem köszön be luke-nak ha már ott van.

2.megsüt egy cukinak szánt pingvinmutánst.

3.megjelenik a semmiből a falconnal,lezúzza a tie vadászokat és közben lesöpri a képe elől a cukinak szánt pingvinmutánst.


a többi nettó marhaság a filmben és nem is tekintem a sw részének,mert ez nemi erőszak volt minden ellen ami sw.

és most 2 rész után már biztos,hogy ez a vonal végzetesen elhibázott.

pénzt hozni fog persze hogy fog,de ezek fos filmek.

2017. dec. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
62%

Ne ülj be rá nagy elvárásokkal, vagy ha már igen, gondolj arra, hogy egy paródiát nézel néhol szokatlanul komoly jelenetekkel. Akkor egész jól fogsz szórakozni.

1. Állítólag két lerobbant alkesz, akik csak simán lemondtak róla.

2. Valószínűleg egy sith, de hamar meghal.

3. Vonzódnak egymáshoz, mindkettő marad azon az oldalon, ahol elkezdődik a film. Egyelőre ennyi.

4. Luke igen, Leia nem.

5. Na, látod erre pontosan nem is emlékszem.

2017. dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%

Az előző vagyok.

Snoke kapcsán: szerintem Vader titkos tanítványa lehetett, mert a rövid játékidejében kiderül, hogy nagyra tartja a Fekete Lovagot, de ez csak feltételezés, nem derül ki róla semmi konkrét a múltját illetően. Erős, tudja manipulálni az emberi elmét, képes erővillámok előidézésére, de mégis totál súlytalanul mutatják be.

Pozitívum: végre láthatjuk harcolni a vörös császári gárdistákat. Tényleg erősek! :D

2017. dec. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%
És még egy: Luke valószínűleg nem verte nagy dobra az elmúlt évtizedekeben, hogy ki volt az apja, mert szimplán DV-ként emlegeti az adott kontextusban totálisan logikátlanul.
2017. dec. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
67%

jól írtad utolsó.

az a legjobb megfogalmazás erre a filmre,hogy paródia.

2017. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy melyik volt a mélypnt: Luke tejivós jelenete, vagy Leia nagy repülése...
2017. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ;)

Ma én is megnéztem a filmet és vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatosan.

Negatívumok:

- Túl sok vicces jelenet volt. Sok poén...néha már az az érzésem volt hogy egy vígjátékra ültem be.

-A Leia visszarepül az űrhajóba és a Luke tejet iszik jelenet kukába való... nem is értem mit gondolt a rendező???

-Nem tudtunk meg semmi konkrétat Rey szüleiről és Snoke-ról sem.

-Számomra már sok volt a Rey-Ren odaképzelt/kívetitett jelenetek. Bár a kapcsolatuk alakulása tetszett.


Pozitívumok:

-Egyedi történet. Nem másolták le az 5.részt.

-Snoke vs Rey vs Ren jelenet fantasztikus volt. Nagyon tetszett a legjobb jelenet volt a filmben.

-Luke karakterfejlődése.

-Leia nem halt meg. De akkor vajon mi lesz vele?

-Az új szereplőkkel is megvagyok elégedve.


Pár dolog azért érdekes dolgokat vettet fel:

Milyen szövetségesektől várt segítséget Leia és az Ellenállás? Létezik még egy katonai erő? Vajon a 9.részben megismerjük őket? Azért nem segíttetek mert azt akarták hogy az Első Rend és az Ellenállás is meggyengüljön? Milyen céljai lehetnek ennek az ismeretlen szövetségnek?

Rey és Kylo Ren miért vonzódnak ennyire egymáshoz?

Ki lehetett az a fiú a záró jelenetben?

2017. dec. 17. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!