Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítene valaki nekem megérten...

Segítene valaki nekem megérteni egy-két dolgot a Gyűrűk urával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem tudok különbséget tenni a Nazgúlok között. Pontosabban Kettőt nem értek de az is lehet, hogy a kettő egy és ugyan az.

Az egyik nem más mint az angmari boszorkány úr, aki a leghatalmasabb volt a kilencek között és otthona angmar volt (minas morgulban) miután elvette az eszét a gyűrű amit kapott.

A másik pedig Khamúl akinek az ismert tartózkodási helye Dul guldurban volt.

De nekem olyan, mint ha a boszorkány úr és Khamúl egy és ugyan az lenne. Nem értem :(



#Gyűrűk Ura #lidérc #nazgul #Minas Morgul #Khamúl #Angmari boszorkány úr #dul guldur
2017. dec. 16. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

a gyűrűk urából kihagyták,viszont a hobbitban benne van khamul-

[link]

2017. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%
Nyugi, hozzám képest szakember vagy, mert én még a szereplők közt se tudtam különbséget tenni. A fekete páncélosok a rosszak, a szép páncélosok a jók, volt hófehérke, és egy törpe, meg a harcosok.:)
2017. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!