Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Star Wars 8-ról?

Mit gondoltok a Star Wars 8-ról?

Figyelt kérdés
Számomra lehangolóan rossz volt , közel 3órát ültem a moziban ami már alapból egy fárasztó dolog.Semmi újat nem mutatott , már az elején tudtam , hogy mi lesz a vége , teljesen kiszámítható.Nagyot csalódtam benne , de ha pontosan akarnám mondani : egy egész jó film, de Star Wars szinten a legalja az eddigieknek .Ti mit gondoltok róla??

2017. dec. 23. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Sok hasonló kérdés volt már. Az a baj, hogy a nézőknek már túl nagyok az igényei, és semmi nem elég jó nekik. Én nem vagyok SW fan, de ez a rész is tetszett. Ha mondjuk egy román művészfilmet néztél volna, amiben egy öregasszony 140 percen keresztül a macskáival beszélget, akkor neked is jobban tetszett volna a SW 8. Nem rosszindulatból mondom, de akinek nem tetszik, az csináljon egy jobbat.
2017. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Mi meg kedves román macskás első válaszoló, már írtuk többször, hogy ennél jobbat BÁRKI összepattint öt perc alatt ugyanebből az alapanyagból!!!


Tudom, hogy most úgy fogok tűnni, mint aki állandóan youtube csatornákat reklámoz, de akinek nem tetszett a film, mint én, vagy ha mégis tetszett, de érteni akarja, hogy mi a baj vele sokuk szerint az nézze meg a Retroschock kritikáját róla:

https://www.youtube.com/watch?v=DZMtZVLDBck


esküszöm a kritika ezerszer szórakoztatóbb mint a film, és gyanítom több munkát is fektettek bele, mint az utolsó Jedik forgatókönyvének megírásába.


Többet nem tudok mondani, hogy mi a baj, mint ami ott elhangzik.

2017. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

1# Csakhogy a roman muveszfilmeket nem 100 milka dollarbol keszitik el, es nem Star Wars a neve aminek tobb evtizedes multja van!

Tudod lehet csinalni normalis folytatast/elozmenyt, ott van pl a Gyuruk Ura-Hobbit paros. Na ott a Hobbit egy elozmeny, de a Gyuruk Ura vilagaban jatszodik igy ugyanolyan koze van hozza mint az uj SW reszeknek az eddigiekhez, es erdekes modon baromi jol megcsinaltak a Hobbitot. Az egy mesekonyv alapjan keszult de eskuszom komolyabb film mint az SW8, ez az igazi gaz basszus! Es az is trilogia. Jah hogy azt Peter Jackson rendezte meg ott nem a dizni a kiado, hanem az MGM. Igy ertheto.

2017. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

annyi az egész mint a lázadókkal.

adott egy nézőcsoport aki nézte a sw-ket meg a cw-t,őket kidobták a kukába és a 6-10 éveseknek megcsinálták a kiherélt lázadókat.

a 7-8.résszel is ez történt.

és ha újranézed úgy,hogy 10 évesnek képzeled magad,akkor kész is a jó film.

az már mellékes,hogy felnőttként élvezhetetlen,mert egyértelműen nem a felnőtteknek készült annyira bugyuta.

pedig a zsivány végén vader hentelése és az ebből jövő világszintű tetszésnyilvánítás után én azt hittem,hogy veszi a lapot a disney,hogy ez lenne a jó irány,erre nem egyet,hanem 10et léptek vissza.

szóval az történik ki nem mondva,hogy van a sorozat ami gyerekeknek szól,és vannak az antológia filmek,amiket meg felnőttek is tudnak nézni.

csak ugye ezt fel kellett dolgozni és végig kellett csalódni hozzá 2 filmet mire leesett.

2017. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

2-esnek nagyon köszi, hogy belinkelted ezt, én majd becsináltam a röhögéstől. Minden szava arany.


Ennek nagyon nem örülök, mert ott tartunk, hogy egy vicces kritikavideó jobb szórakozás mint az SW8 film.


Dehát szar filmről lehet vicces kritikát csinálni, ez a kritika pedig nagyon vicces magyarul a film meg nagyon szar.


Én gondolkodom rajta, hogy beiratkozok egy agykontroll tanfolyamra, hogy hátha el tudom felejteni ezt a fost.

De akkor meg nem fogok emlékezni rá milyen szar és megnézem újra.

Ezt hívják lose lose szituációnak! :D

2017. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Luke egy totál idiótát játszik a filmben ráadásul meg is hal a végén. Ez elég nagy hiba?
2017. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A hetediknél jobb volt.
2017. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó lett, mert kiszámíthatatlan lenni és bevállalós (bár nem annyira mint a Rogue One), és bár voltak visszaköszönő, eredeti trilógiára emlékeztető jelenetek, jól állt neki, koránt sem volt olyan kínos mint a 7-ben. Nekem is emésztenem kellett egy darabig ezt az új filmet, de alapból nyitott vagyok és nem ragaszkodom annyira ahhoz hogy legyen olyan mint a régi. Ennek ellenére volt benne sok baromság, pl. Leia repülése, illetve nagyon remélem, hogy a 9. részben még mgválaszolnak olyan dolgokat amiket itt elfelejtettek. Pl. kicsoda Snoke, vagy Reynek ha tényleg senkik a szülei hogy a fenében tudja képzetlenül is használni az Erőt? Na ha ezeket felépítve megmagyarázzák, akkor elnézem, ha nem, akkor viszont nagy hibák...


Amúgy annak a válaszolónak üzenem aki a Hobbitot hozta fel példának, aki kicsit jobban benne van Tolkien világában, az látja mennyire botrányosan rosszak lettek azok a filmek.

2017. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
En hoztam a Hobbitot peldanak. Olvastam konyvben is, es nyilvan nem lett pont ugyanaz a sztori, de nem is kell, hogy pont ugyanolyan legyen, egyik konyv alapjan keszul film sem ugyanolyan mint a konyv. Ettol fuggetlenul megvoltak benne a mesei elemek is, hangulataban is sokszor tukrozte ezt es szerintem melto elozmenye a Gyuruk Ura filmeknek. Jol ossze van rakva a tortenet, ahol komolynak kell lennie ott komoly, ahol nem kell ott nem. Nem mondhato el ugyanez az SW8-ra, ahol a feszultseges reszeket mindig egy poennal utik el, raadasul bugyuta poenokkal. Nincs semmilyen erzelmi toltete a filmnek, mert komolytalan.
2017. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes, engem az SW-ben sokkal kevésbé zavartak a poénok mint a Hobbitban. Annak véleményem szerint nagyon nem állt jól hogy néha vicceskedős néha pedig komoly akart lenni, az elején el kellett volna dönteni már, hogy most akkor meséset és vicceset akarnak mint a könyv vagy pedig komolyat és epicet mint a Gyűrűk ura. Ráadásul a kínos szerelmi szál meg Tolkien világának ellentmondó dolgok nagyon élvezhetetlenné tették.

Az SW univerzumban már annyira nem vagyok benne mint Tolkienéban, bár régen elég mélyen ismertem azt is. És én magam is sokáig nem tudtam eldönteni, hogy most tetszik-e amit láttam, vagy pedig nem. De ahogy átgondoltam, ülepedett bennem, majd megnéztem mégegyszer, már úgy gondolom igen is jó film lett, nem mintha nem lennének benne hibák, de ha a 9. részt jól építik fel, ezek korrigálhatóak.

2017. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!