Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tűnik annyira hihetetlen...

Miért tűnik annyira hihetetlennek egyeseknek, hogy sokan tényleg élvezték az új Star Wars filmet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert ismerek olyan embereket akik többet vártak az új résztől mint amennyit kaptak és ezért vannak ők úgy vele hogy annyira nem lett jó, és ezért nem értik hogy másoknak miért tetszett annyira.

Én személy szerint amikor láttam a 7. részét akkor utána nagyot csalódtam a Star Wars filmekbe, és amikor jött az új része a "Zsivány egyes" tavaly azt a legnagyobb Star Wars rajongó ismerősöm képes volt megnézni moziba, én nem mentem el, mert tudtam hogy nem lesz egy hű de jó. Lényeg hogy amikor aznap este kérdeztem hogy milyen volt a film, na akkor ott szidta mint a bokrot, úgy volt vele hogy a felénél kisétál a moziból annyira rossznak találta. Én megnéztem amikor már fent volt a torrent oldalakon nézhető változatba, hát bevallom 3 részletbe tudtam csak megnézni, és ha vissza kérdezi valaki hogy miről szól nem tudnám elmondani csak azt hogy a halál csillag terveit lopják el sikeresen aztán meg is halnak kb ennyi maradt meg az egész filmből... A mostani 8. résztől aztán annyit sem vártam mint anno a 7. részétől, gondoltam a Disney jobbat úgysem rak össze annál. De megnéztem mert annyira nyomták az előzeteseket hogy lássam már hogy hogyan sikerült. Bevallom nekem sokkal jobban tetszett mint a 7. része, igaz nem is vártam el a filmtől sokat és ezért is tetszett nekem nagyon. De akik túl sokat vártak ettől és már a vetíts előtti hetekben már ezt hallottam hogy hű milyen jó lesz, meg ez mennyire jó lesz, ők csalódtak szinte egytől egyig. Akik meg úgy álltak hozzá mint én, hogy nem vártak akkora nagy durranást azoknak sokkal jobban tetszett.

2017. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
"kit érdekelnek mások? én vagyon a legfontosabb ember az univerzumban! és ezt nem veszi figyelembe a dizni - bühühü"
2017. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Azok élvezték akik egy sima akciófilmre ültek be, nagy robbanásokkal, 3Dvel, CGI-al ésatöbbi, akkor biztos élvezhető. Akik úgy ültek be, hogy na most nézek egy jó kis Star Warsot, azokat meg pofán köpték egy halivudi hulladék akciófilmmel. Kövi részre úgy ülök be, hogy szar lesz és az lesz, de legalább nem fogok csalódni.
2017. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Akinek nem tetszett a SW, az még nem látott igazán szar filmeket. Velük megnézetnék zsinórban 10 román művészfilmet, és utána egyből megváltozna a véleményük a SW-ról.:)
2017. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Szakadj mar le a roman muveszfilmekrol, azokat nem 200 millio dollarbol keszitik ember! Amekkora penz van benne es amekkora zsozsot felvettek a rajta dolgozok ezert a szarert az boven szegyen kategoria. Nincs aranyban a ketto.
2017. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

lefizetett kritika írókon kívül én meg nem láttam sehol sem,hogy valaki jónak értékelte volna ezt a fércművet.

aki nem ismeri a sw-t és úgy nézi meg esetleg még ők a látvány miatt szórakozhatnak kellemesen rajta.

2017. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A Star Wars a látványosságát leszámítva soha nem az igényességéről volt híres, mindig a legalacsonyabb nevezőre lemenő tömegfilm volt faék egyszerű történettel és sablonos szereplőkkel. Leginkább arra épít, hogy a reklámhadjárattal a gyerekek meg az egyszerű emberek körében elég jól divatba lehet hozni, aztán aki ötévesen látta valamelyik trilógiát, az egész életében foggal-körömmel védeni fogja azt a trilógiát és szarozni az utána jövőket. Közben a színvonal ugyanaz maradt, csak az egyiket továbbra is az ötéveskori szemével nézi és nosztalgiaértéke van, a másikat meg olyannak látja, amilyen valójában.


Tizenöt éve a második trilógiával is lement ugyanez, ott is fanyalogtak azok, akik megjelenésekor látták az első trilógiát és utána hetekig lúkszkájvókereset játszottak hatévesen, és ott sem értették a hisztijüket azok, akik a 2000-es évek elején láttak Star Wars-t először.

Kívülálló szemmel nézve meg tök poénos volt, hogy mennyire felháborodtak és gyerekesnek tartották, hogy a kedvenc filmjükben szerepel ez:

[link]

miközben istenítenek és teljesen komolyan vesznek egy olyan filmet, amiben szerepel ez:

[link]


:D

2017. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
RedLetters média mondott róla jókat is. És ők nincsenek lefizetve. Teljesen korrekt kritikát csináltak.
2017. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett ez a rész, és a Zsivány Egyes is.
2017. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett, a tróntermes jelenet az árulással és a testőrgárdás harccal például szerintem minden idők egyik legkomolyabb Star Wars jelenete volt. Összességében én sem értem a fanyalgást, persze volt benne egy-két oda nem illő erőltetett poén, meg annál a polkorrekt kaszinós résznél én is kényelmetlenül éreztem magam, az kimaradhatott volna, de összességében szerintem remek film volt.
2017. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!