Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars! Miért nem tudják...

Star wars! Miért nem tudják sokan felfogni még mindig, hogy a legendába tartozó könyvek csak legendák?

Figyelt kérdés

A 8 rész után is még mindenhol azt látom, hogy Luke-nak van egy felesége, hogy a végén az a kisfiú Luke fia Ben, hogy Leia jedi képzést kapott Luke-tól, ezért lebegett vissza a hajóra. Utóbbi nem teória, kiemelte, hogy ezt egy könyvben olvasta, szóval igaz.

Én rengeteg legendába tartozó könyvet olvastam, de valahogy sikerült elsőre felfognom, hogy azok alternatív történetek.



2017. dec. 21. 11:34
 1/10 anonim válasza:
Csak kötlöm, hogy az új kánonban is kapott egy kevés kiképzést Leia, ezért tudta a hajóhoz húzni magát.
2017. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
55%
Engem meg nem érdekel mit mond a Disney, számomra az első hat rész + Rogue One + a legendák az igazi star wars, az új trilógia pedig elmegy az eredeti trilógia paródiájának.
2017. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szórakoztató ipar termékeiről beszélgetünk. Sokan vérig vannak sértve, mert az új részek nem olyanok, mint pl a Birodalom visszavág. Akkor tessék készíteni jobbat. Én láttam már borzalom rossz filmeket is, a SW nem tartozik közéjük. És a rendezőknek jogukban áll változtatni a könyvben lévő dolgokhoz képest.
2017. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

azért mert az utóbbi 2 film után eléggé egyértelmű,hogy ezeket a fércműveket nem tekintjük az sw részének,hanem csak alternatív mellékszálnak,vagy tévedésnek.

de az igazi kérdés valójában az,hogy egy olyan könyvet tartasz-e többre ami szélesítette az sw világát,érdekessé tette és végig lekötött téged?

vagy pedig olyan filmet,ami rendkívüli csalódást okozott?

tehát nem kérdés,hogy én döntöm el,hogy számomra mit jelent a sw.

és a sz-art nem tekintem a részének.

2017. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Remélem azzal tisztában vagy, hogy a "csinálj jobbat" mondat a lehető legostobább érv egy filmekről szóló vitában. Bár szinte minden másban is...
2017. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

"vagy pedig olyan filmet,ami rendkívüli csalódást okozott?"


Egyáltalán nem okozott rendkívüli csalódást, csak a begyepesedett fanoknak. Egyébként meg a többség imádja

2017. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Oké, de mint tudjuk a többség hülye.
2017. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én azt tapasztalom, hogy az ordas baromságokat a fikázók írják általában...
2017. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a star wars az nem legenda édes fiam? Ilyen hülye kérdést. Igen is Luke felessége Mara Jade és a srácaik is jó arcok de a fő hős Kyle Katarn lenne! A disneyt felejtsd el fiam!
2017. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Pár film nem fogja elfeledtetni velem a kiváló könyveket. Nekem az új filmek az alternatív történetek, ahogy a TCW is.
2017. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!