Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan rangsolod az eddig...

Hogyan rangsolod az eddig megjelent Star Wars filmeket?

Figyelt kérdés

Az én listám:

1.A sithek bosszúja

2.A jedi visszatér

3.Zsivány Egyes

4.A birodalom visszavág

5.Baljós árnyak

6.Az utolsó jedik

7.Egy új remény

8.A klónok támadása

9.Az ébredő erő



2017. dec. 31. 19:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*rangsorolod
2017. dec. 31. 19:21
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem leszek népszerű (simán számítok rá hogy 0%-ban lesz hasznos ez a válasz), de leszögezném, hogy 21 éves vagyok, tehát én nem az eredeti trilógián nőttem fel, ergo nincs meg nálam a nosztalgiafaktor, szóval csak "mai szemmel" tudom értékelni a filmeket.


1. A Sithek bosszúja

2. Zsivány Egyes

3. Az utolsó Jedik

4. A jedi visszatér

5. A birodalom visszavág

6. A klónok támadása

7. Az ébredő Erő

8. Baljós árnyak

9. Egy új remény


Hozzá kell tennem, hogy nagyon vékony a határ a filmek többsége között, a legutolsó helyre azért került az Új remény, mert abba gondoltam bele, hogy ha most leülnék megnézni egyet, melyik szórakoztatna legkevésbé. De ugyanakkor az volt ami a legrégebben készült és az indította el az egész sagát, szóval maximális respect. Azt is nagyon szeretem, csak a többit egy picivel még jobban. De mondom, annyira vékony a határ, hogy akár ki is lehetne cserélni a Baljós árnyakkal vagy az Ébredő Erővel, sőt... Nagyon nehéz dönteni ebben a kérdésben. A sithek bosszúja viszont egyértelműen a kedvencem, és imádtam a Zsivány Egyest és (igen, jól olvassátok) a legújabb részt is!

2017. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

1.a sithek bosszúja

2.a jedi visszatér

3.a klónok támadása

4.a birodalom visszavág

5.baljós árnyak

6.egy új remény

7.zsivány 1es

8.ébredő erő

9.az utolsó jedik


mondjuk az utolsó kettőt én nem sorolnám a többi film közé,hanem inkább űrgolyhók 2 és 3.

2017. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

1. Egy új remény

2. A Birodalom visszavág

3. A Jedi visszatér

4. Az utolsó jedik

5. A sith-ek bosszúja

6. Zsivány Egyes

7. Az ébredő erő

8. A klónok támadása

9. Baljós árnyak

2017. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

1. A Birodalom visszavág

2. A Jedi visszatér

3. Az ébredő Erő

4. Egy új remény

5. A sith-ek bosszúja

6. Zsivány Egyes

7. Az utolsó Jedik

8. Baljós árnyak

9. A klónok támadása


Az utolsó Jedik még javíthat, ha teljes lesz az új trilógia, de egyelőre nem látom, hogy hová akarta elvinni a történetet, leginkább ezért soroltam hátra.

2017. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

1. A Sith-ek bosszúja

2. Zsivány egyes

3. A klónok támadása

4. A jedi visszatér

5. A birodalom visszavág

6. Baljós árnyak

7. Ébredő erő

8. Egy új remény

9. Az utolsó Jedik


De elég vékonyak a határvonalak, az első és az utolsó ami tuti biztos, a többi hangulat és kedv függő, de nagyjából ez a sorrendem.

2017. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%

Pont most frissen újranézve az ÉN (!) véleményem:


1. Egy új remény

10/10, nem kell bemutatni, a tökéletes Star Wars élmény. Egyszerűen bármikor megnézem, még mindig ugyanaz a gyönyörű, fenomenális mese, mint régen volt, számomra nincs párja.


2. A birodalom visszavág

9,8/10, a tökéletes folytatás. 4. rész nálam azért magasabb, mivel az egy komplett film, nem vagyok nagy fanja a cliffhangereknek, de attól még bitangjó film.


3. A jedi visszatér

8,8/10, meg kell vallani, van 1-2 hibája, de méltó befejezése a Star Warsnak.


4. Baljós árnyak

Dzsárdzsárbinkszszel nagyon jó indulattal 7/10, de ha őt és egy pár értelmetlen CG show-off jelenetet nem számolunk, akkor egy 8.5-öt is megkockáztatnék, és mivel én elnéző vagyok, ezért kerül nálam a 4. helyre. Én nagyon élveztem, egy újfajta SW feelinget hozott, és nekem ez nagyon tetszett, akció nagyon is rendben volt, nem is értem a filmet körülvevő utálatot. Ja és Qui-Gont nagyon bírom.


5. Sithek bosszúja

7,5 körül/10, elsőre nagyon tetszett, de most újra megnézve valahogy nem hozta ugyanazt. Talán a gyenge alakítások, talán csak a tény, hogy egy nappal a második rész után néztem újra, és azt a keserű szájízt nagyon nehéz kimosni, vagy valami teljesen más, nem is tudom. Mindenesetre a CG itt is túl sok volt. Meg kell nézzem mégegyszer, hogy rájöjjek, miért is nem élveztem annyira, de addig maradok ennél az értékelésnél.


6. A klónok támadása

Mínusz pontot sajnos nem illik adni, na jó, mivel volt 1-2 jó Obi-Wan jelenet, ezért 2/10. Ez az erőltetett, kínos szerelmi apám faszmaszlaga az egész filmen keresztül, Star Warsot raktam be, nem szappanoperát, azt az ertéelklubbon is láthatok. CG egyszerűen túl sok volt, már nem voltam képes komolyan venni a filmet. Dooku se nyűgözött le, valahogy olyan "üres" volt. Más meg nem is volt már a filmben, unalmas volt, túl sok viccet próbáltak belevinni, rémgyenge.


Különdíj: R1 6/10, egyáltalán nem rossz, nekem tetszett. Akciófilmnek jó, csak nem igazán volt olyan SW feelingje.


És több Star Wars film nincs.

2017. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

1.A sithek bosszúja

2.A jedi visszatér

3.A birodalom visszavág

4.A klónok támadása

5.Baljós árnyak

6.Zsivány egyes

7.Egy új remény

8.Űrgolyhók

9.Az ébredő erő

10.Az utolsó Jedik

2017. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Captain Logic ***** válasza:
80%
Aki olyan nagyra van az arcával, hogy szerinte a legroszabb SW film az Utolsó Jedik, az mondja már el nekem, hogy miért gondolja így! ;)
2018. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

"egy pár értelmetlen CG show-off jelenetet nem számolunk"

"Mindenesetre a CG itt is túl sok volt."

"CG egyszerűen túl sok volt"


A tájékozatlanság csimborasszója... Most szépen elmégy, és utánanézel, hogy hány díszlet és modell épült meg az előzménytrilógiához is... Meg fogsz lepődni, mert nagyon sok.


Amúgy a sorrendem:


1. A Sithek bosszúja, Zsivány Egyes

2. Az utolsó Jedik

3. A Birodalom visszavág

4. A Jedi visszatér

5. Baljós árnyak

6. Az ébredő Erő

7. Egy új remény

8. A klónok támadása


Amúgy számomra mindegyik film fantasztikus, és mindet imádom. Mindegyiknek megvan a maga zsenialitása és mondanivalója

2018. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!