Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gossip Girl fanok ti ezt hogy...

Gossip Girl fanok ti ezt hogy gondoljátok? Nagyon szeretnék beszélgetni a soriról xoxo

Figyelt kérdés
Sajnos egyik barátom sem nézi, ezért szeretném átbeszélni a sorozatot, szeretnék kialakítani egy igazi “PLETYKAFÉSZKET” xoxo ;)

#sorozat #rajongó #Gossip Girl #fan #Ed Westwick #Serena wan der Woodsen #blake lievly #bliar waldorf #chuch bass #leinghton meester
2018. jan. 17. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mi a kérdés xd
2018. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak beszelgessunk! Mikor kezdted el nézni? Végeztél már vele? Ki volt a kedvenc karaktered? A kedvenc szülő? A kedvenc páros? Ki nem illik kihez? Kiket utáltál? Kedvenc fiu szereplő? “Szerelmes” vagy e te is Chuchba? Nekem a kedvencem Bliar volt, és persze a CHAIR.. nagyon imádtam őket!! Ők voltak a legjobbak!!!
2018. jan. 18. 07:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron elmondhatatlanul unatkoztam és elkezdtem nézni. Volt hogy napi 10 órát néztem (tudom, nincs életem). Blair-t és Chuckot azonnal megszerettem, Dan-t viszont ki nem állhatom. Annyira felszínes az egész karakter, aki sajnálkozik, hogy őt kiközösítik, mikor ő sokkal rosszabbat tett a többiekkel. Serenában az tetszett, hogy nagyon kitartó és reményteli, megjelent egy részben és máris ragyogott. Nate amolyan “mindig le van egy lépéssel maradva” karakternek számít. Persze, kedves, de alapjáraton esze nem sok van. Összességében fél hónap alatt végeztem a sorozattal, nagy kedvenceim közé tartozik. Természetesen Chuck és Blair a kedvenc párom, bár szerintem nagyon sokáig elhúzták ezt a se veled- se nélküled kapcsolatot. :)
2018. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben egyet értek veled!

Chuch eleinte utálatos és azzal a hajjal meg a ruháival röhejes volt, aztán az öltönyökkel egyre szexibb lett és azzal a hajjal meg a viselkedésével a férfiasság “megtestesítője lett”

Nate eleinte az álompasi volt a külseje miatt de őt leváltotta Chuch. Nate gondolkodása “lekvár” nagyon számomra

Bliar az egész karakter kedvencem volt! Az uralkodása kemény de szeretnivaló volt

Serena tényleg ragyogó kitartó személyiség, viszont van benne egy kicsi az anyjából Lilyből is. Nagyon pozitív gondolkodása van.

Dan nyomi beilleszkedési ingere uncsi volt de jó volt szemen követni hogyan jött fel Brooklynbol a Manhattanbe

szinte az életem részévé vált míg néztem. Iskolában órán azon gondolkodtak vajon mi fog történni XY szereplővel. A sorozat megszállottja lettem. És most pedig félek elkezeni más sorozatot mert egyszerüen valahogy annyira szivemhez nőttek a karakterek, és az a város.. úgy ismerem már New York-ot mint a tenyeremet! Mindig a Google térképen nézegettem hol az Empier és hol az Upper East Side.. a Humphrey lakás Brooklynban.. komolyan.. megszállott lettem

2018. jan. 19. 19:10
 5/11 A kérdező kommentje:

És amúgy mik a kedvenc sorozataid? Miket láttál már?

Én Pretty little liars és a Gossip Girl. Tudsz nekem mondani inkább a GG-hez hasonló sorikat? Milyen sorozatokat láttál már? :)

2018. jan. 19. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
A PLL-t én is nagyon szeretem, a Riverdale-t és a Stranger Thingset nagyon ajánlom, teljesen magával ragadt mind a kettő. Szerintem neked is tetszene, írásodból ítélve hasonló az ízlésünk. Plusz a PLL-nek van egy spin off sorozata, a Ravenswood, bár az eredeti sorozathoz képest elég gyenge. (Hármas válaszoló voltam)
2018. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ÉN MAGÁN VAGYOK BALIR WALDORF imádtam azt a karaktert serena elég könnyű préda CHUCK az EB bad boyom...! A sorozat legnagyobb hibája sztem a dan balir kapcsolata volt ÓRIÁSI HIBA!! Utaltam azokat a részeket
2018. ápr. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, egyet értek! Dan és Bliar kapcsolata egyenlő a nullával

Viszont nekem a végén Nate bevonulása sem tetszett, azért mert nem volt párkapcsolatban. Szerintem jobb befejezés lett volna ha mindenkinek van boldog párja :) köszi h írtál, annyira szeretek beszélgetni a sorozatról

2018. ápr. 24. 13:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Pár hónapja kezdtem el nézni, a 4. évadnál vagyok. A kedvenc karakterem Blair.
2018. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem is Bliar, imádom, annyira ő vagyok, ja meg persze Chuch.. álompasi
2018. máj. 19. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!