Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gossip Girl fanok ti ezt hogy...

Gossip Girl fanok ti ezt hogy gondoljátok? Nagyon szeretnék beszélgetni a soriról xoxo

Figyelt kérdés
Sajnos egyik barátom sem nézi, ezért szeretném átbeszélni a sorozatot, szeretnék kialakítani egy igazi “PLETYKAFÉSZKET” xoxo ;)

#sorozat #rajongó #Gossip Girl #fan #Ed Westwick #Serena wan der Woodsen #blake lievly #bliar waldorf #chuch bass #leinghton meester
2018. jan. 17. 07:46
1 2
 11/11 Bacsó Bence válasza:
Igazából én is nemrég kezdtem el nézni de az a baj hogy nem merem tovább nézni mert annyira jó. Félek hogy vége lesz az egésznek és hiányoznának. Nagyon imádom az egészet bár még csak a 4.evadnal tartok. A kedvenc szereplőim Serena és Blair. Én is nagyon sajnálom a Blair&Dan kapcsolatot és azt is hogy a végén Serena összeházasodik vele. Igaz azokat a részeket még nem láttam de már előre félek tőlük. Serena Nate-tel volt jó páros véleményem szerint. Remélem egyszer én is setalhatok az Upper East Side utcáin. Xoxo
2018. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!